Imobile în Kanso în Sofia, Pavlovo
Oferte actuale de vânzare a proprietăților din clădire/complex
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament boutique cu trei camere, cu design interior și curte în KANSO
Pavlovo / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 144.72 m²
Preţ: 480 000 € /// 3 317 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament boutique cu două camere și design interior în KANSO
Pavlovo / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 72 m²
Preţ: 250 000 € /// 3 472 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.