Apartamente cu 3 camere construcție nouă în în Bulgaria de la companii de construcții și antreprenori consacrate - Pagina 14
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere pe malul mării aproape de Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 97.19 m²
Preţ: 92 500 € /// 952 €/m²
DREPTURI
Apartament cu trei camere și terasă panoramică cu vedere spre Vitoșa
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 167.24 m²
Preţ: 289 575 € /// 1 731 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Center / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 126.06 m²
Preţ: 250 000 € /// 1 983 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Luxos penthouse la mare cu vedere panoramică spre golf în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 255 m²
Preţ: 335 900 € /// 1 317 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire nouă și modernă în cartierul "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 132.55 m²
Preţ: 350 171 € /// 2 642 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Panorama - penthouse cu trei camere într-un complex închis cu piscină în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 134.71 m²
Preţ: 150 000 € /// 1 114 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere într-un complex nou în cartierul "Sarafovo"
Sarafovo / Burgas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 316.33 m²
Preţ: 360 000 € /// 1 138 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Vintage - apartament cu trei camere cu vedere la mare într-un complex închis în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 114.14 m²
Preţ: 99 000 € /// 867 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu mai multe camere cu vedere la mare într-un complex de lux în Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 264 m²
Preţ: 343 000 € /// 1 299 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Mezonet cu două dormitoare, într-o clădire nouă în cartierul "Manastirski livadi"
Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 123.17 m²
Preţ: 280 000 € /// 2 273 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament exclusivist și modern cu două dormitoare în Parcul Rezidențial SoHome
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 110 m²
Preţ: 599 000 € /// 5 445 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere, confortabil în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 72 m²
Preţ: 75 500 € /// 1 049 €/m²
Durvenitsa / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 110 588 - 297 013 €
Prețuri pe m²: 2 250 - 2 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere frontală la mare într-un complex închis în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 121 m²
Preţ: 290 000 € /// 2 397 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex de vacanță închis în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 118 m²
Preţ: 220 000 € /// 1 864 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu trei camere într-un complex de elită în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 89.77 m²
Preţ: 126 000 € /// 1 404 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere în complexul St. George Palace, orașul Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 114.50 m²
Preţ: 148 000 € /// 1 293 €/m²
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 195 000 - 676 231 €
Prețuri pe m²: 2 700 - 3 300 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Zhanna - apartament cu trei camere cu vedere la mare în complex închis în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 132 m²
Preţ: 120 000 € /// 909 €/m²
ACT 14! Clădire boutique la câțiva metri de piața "Stochna gara" cu diferite tipuri de apartamente
Center / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 288 875 - 438 475 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 2 500 - 2 500 €/m² (fără TVA)
Apartamente într-un complex modern la 600 de metri de plaja din Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 56 900 - 219 900 €
Prețuri pe m²: 1 302 - 1 518 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere, 2 balcoane cu vedere panoramică și garaj în SportHotel
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 117.30 m²
Preţ: 299 000 € /// 2 549 €/m²
Apartamente nou construite la 250 de metri de plaja din Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 73 288 - 127 380 €
Prețuri pe m²: 1 375 - 1 375 €/m²
Apartamente într-o clădire tip boutique la 400 m de plajă în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 87 500 - 159 900 €
Prețuri pe m²: 1 454 - 1 495 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.