Imobile și proiecte de construcție nouă în Bulgaria de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 23
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere și loc de parcare la 100 de metri de Plaja Centrală din Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 54.33 m²
Preţ: 84 062 € /// 1 547 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere în mijlocul pădurilor de pini din stațiunea de schi Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulgaria hartă
Zonă: 87 m²
Preţ: 69 000 € /// 793 €/m²
Apartamente noi la 200 de metri de pârtiile de schi din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 93 240 - 158 760 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 1 800 - 1 800 €/m² (fără TVA)
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 143 562 - 440 220 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 2 350 - 2 430 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Apartament triplex într-un complex închis lângă plaja din Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 108 m²
Preţ: 180 000 € /// 1 667 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou, mobilat cu patru camere, aproape de Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 96.41 m²
Preţ: 139 000 € /// 1 442 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere mobilat, cu șemineu, într-un complex de elită din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 82.90 m²
Preţ: 87 000 € /// 1 049 €/m²
Clădire boutique nouă lângă Южeн парк, pe str. "Nišava"
Strelbishte / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 237 300 - 572 552 €
Prețuri pe m²: 3 700 - 3 700 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de două camere luxos mobilat într-un complex de elită în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 60.34 m²
Preţ: 98 000 € /// 1 624 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră cu verandă într-un complex de elită în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 34 m²
Preţ: 70 900 € /// 2 085 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-o clădire modernă în cartierul "Druzhba 1"
Druzhba 1 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 85.58 m²
Preţ: 187 420 € /// 2 190 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu două camere într-un complex închis în cartierul "Vitosha"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 75 m²
Preţ: 239 000 € /// 3 187 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Poligona / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 94.18 m²
Preţ: 244 860 € /// 2 600 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament modern cu patru camere, cu o locație excelentă și o compartimentare funcțională
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 162.89 m²
Preţ: 780 000 € /// 4 789 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament panoramic cu trei camere și vedere neascunsă la mare în m-t Dolna Traka
m-t Trakata / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 115.52 m²
Preţ: 420 000 € /// 3 636 €/m²
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 73 000 - 212 000 €
Prețuri pe m²: 1 738 - 1 933 €/m²
Gara Elin Pelin / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 94 300 - 258 900 €
Prețuri pe m²: 1 645 - 2 116 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 118 m²
Preţ: 320 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 72.27 m²
Preţ: 85 000 € /// 1 176 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio complet mobilat cu balcon într-un complex deschis tot anul în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 41.87 m²
Preţ: 55 000 € /// 1 314 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Centru de fitness cu zonă SPA într-un complex boutique în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 1,017 m²
Preţ: 1 500 000 € ///
Complex nou cu diferite tipuri de apartamente în cartierul "Manastirski livadi – Iztok"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 183 906 - 449 314 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 2 600 - 2 600 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex nou și modern în cartierul "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 72 m²
Preţ: 180 000 € /// 2 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament luminos cu două camere „la cheie” într-un complex nou în cartierul „Kârșiyaka”
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 73.43 m²
Preţ: 149 000 € /// 2 029 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.