Oferte pentru proprietăți în regiunea Sofia, Bulgaria de vânzare - Страница 13
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Restaurant într-o clădire modernă nouă lângă South Park
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 563.21 m²
Preţ: 1 689 630 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu patru camere cu act 16 într-un complex de elită în cartierul Krastova Vada
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 167 m²
Preţ: 590 000 € /// 3 533 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 143 m²
Preţ: 500 000 € /// 3 497 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament modern într-un complex închis
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 105 m²
Preţ: 600 000 € /// 5 714 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse cu patru dormitoare într-un complex de lux cu acces controlat
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 335.87 m²
Preţ: 1 290 000 € /// 3 841 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Mezonet cu trei dormitoare într-un complex de lux cu acces restricționat
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 187.74 m²
Preţ: 657 000 € /// 3 500 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Subsol B1 în Comfort Residence – Lyulin Centar
Lyulin - tsentar / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 6.13 m²
Preţ: 4 000 € ///
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Mază A2 în Comfort Residence – Lyulin Centar
Lyulin - tsentar / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 3.27 m²
Preţ: 3 000 € ///
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Locuință cu două camere cu curte într-o clădire cu act 16 în cartierul "Boyana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 59.89 m²
Preţ: 200 000 € /// 3 339 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.