Oferte pentru imobile în Bulgaria de vânzare - Страница 5
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu patru camere într-un complex rezidențial nou, cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 239.62 m²
Preţ: 586 170 € /// 2 446 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu trei camere într-un complex rezidențial nou cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 112.23 m²
Preţ: 285 000 € /// 2 539 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu trei camere într-un nou complex rezidențial cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 103.12 m²
Preţ: 266 000 € /// 2 580 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu trei camere într-un complex rezidențial nou, cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 168.77 m²
Preţ: 448 928 € /// 2 660 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei dormitoare și living spațios de vânzare într-un complex închis
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 171 m²
Preţ: 540 360 € /// 3 160 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere de vânzare într-un complex închis
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 102.60 m²
Preţ: 324 216 € /// 3 160 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex cu piscină lângă Action Aquapark Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 67 m²
Preţ: 74 900 € /// 1 118 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Capodoperă deasupra orașului - penthouse ultraluxos cu panoramă 360°, pe bd. "Bulgaria"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 311 m²
Preţ: PREȚ LA CERERE ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere, cu o locație convenabilă la 600 m de plajă în Slănčev brâg
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 70 m²
Preţ: 86 000 € /// 1 229 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex rezidențial nou cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 79.60 m²
Preţ: 218 500 € /// 2 745 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu trei camere într-un complex rezidențial nou cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevci
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 112.23 m²
Preţ: 274 543 € /// 2 446 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament boutique cu trei camere, cu design interior și curte în KANSO
Pavlovo / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 144.72 m²
Preţ: 480 000 € /// 3 317 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament boutique cu două camere și design interior în KANSO
Pavlovo / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 72 m²
Preţ: 250 000 € /// 3 472 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu terasă panoramică și priveliști impresionante într-o clădire boutique în cartierul "Boyana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 200 m²
Preţ: 333 333 € /// 1 667 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios de vânzare cu curte și ACT 16 în cartierul "Boyana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 105 m²
Preţ: 260 000 € /// 2 476 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu două camere de vânzare cu curte și ACT 16
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 105 m²
Preţ: 260 000 € /// 2 476 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 200 m²
Preţ: 333 333 € /// 1 667 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor pe prima linie a mării în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 93.98 m²
Preţ: 234 950 € /// 2 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de două camere spre sud într-o clădire nouă cu eficiență energetică clasa A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 77.78 m²
Preţ: 217 500 € /// 2 796 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere în complexul "Twin Park" în cartierul "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 60 m²
Preţ: 115 000 € /// 1 917 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex boutique nou în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 54.63 m²
Preţ: 110 000 € /// 2 014 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire fără taxă de întreținere în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 75 m²
Preţ: 95 000 € /// 1 267 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio într-un complex cu piscină la 300 m de plaja Kavaci
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 43.73 m²
Preţ: 57 900 € /// 1 324 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex de lux pe prima linie în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 132.97 m²
Preţ: 332 425 € /// 2 500 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.