Oferte pentru imobile în Bulgaria de vânzare - Страница 4
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Studio tip boutique într-un complex elegant pe falezele mării
Ahtopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 32.92 m²
Preţ: 72 424 € /// 2 200 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor și grădină în complexul popular de lângă Sunny Beach
Kosharitsa / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 53.95 m²
Preţ: 65 000 € /// 1 205 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament tip boutique cu un dormitor pe malul mării în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 77.11 m²
Preţ: 149 150 € /// 1 934 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthaus cu terasă incredibilă cu vedere la mare și plaja Kavacite
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 250 m²
Preţ: PREȚ LA CERERE ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere unică la mare în Balchik
Balchik / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 137.78 m²
Preţ: 316 894 € /// 2 300 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Iztok / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 109.73 m²
Preţ: 515 000 € /// 4 693 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere lângă Park-hotel „Moscova” și Grădina Borisova în cartierul „Iztok”
Iztok / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 149.84 m²
Preţ: 675 000 € /// 4 505 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu vedere spre Vitoșa, într-o clădire nouă cu SPA în "Dragalevci"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 200.10 m²
Preţ: 519 750 € /// 2 597 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse luxos cu vedere la Muntele Vitosha și Park Hotel „Moscova” în cartierul „Iztok”
Iztok / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 314.22 m²
Preţ: 1 477 000 € /// 4 701 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de lux, cu design, cu vedere panoramică într-un complex cu pază și toate facilitățile moderne
Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 232.41 m²
Preţ: 685 610 € /// 2 950 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 478 m²
Preţ: 2 600 000 € ///
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 136 m²
Preţ: 396 000 € /// 2 912 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Casă nouă de înaltă clasă la poalele Munților Vitosha
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 284.41 m²
Preţ: 850 000 € ///
DREPTURI
Apartament cu trei camere într-o clădire modernă "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 102.44 m²
Preţ: 217 685 € /// 2 125 €/m²
DREPTURI
Apartament cu trei camere în "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 102.14 m²
Preţ: 212 792 € /// 2 083 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament orientat spre sud, cu vedere panoramică și garaj dublu, într-un complex închis lângă Bulevardul "Cherni Vrah".
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 131.59 m²
Preţ: 339 000 € /// 2 576 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament modern cu două dormitoare și vedere la mare, într-o clădire de elită cu piscină și SPA
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 130 m²
Preţ: PREȚ LA CERERE ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament excelent cu un dormitor și vedere la mare, într-o clădire de lux cu dotări suplimentare
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 83.33 m²
Preţ: PREȚ LA CERERE ///
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 51.67 m²
Preţ: 79 000 € /// 1 529 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere spre Vitoșa în complexul "Kosher" cu garaj
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 125 m²
Preţ: 495 000 € /// 3 960 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament modern cu două camere și curte sudică într-un complex închis în cartierul "Vitosha"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 85 m²
Preţ: 540 000 € /// 6 353 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Proprietate modernă cu două camere în "Manastirski livadi", aproape de Yuzhen park
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 72 m²
Preţ: 220 000 € /// 3 056 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Casă cu două etaje într-un complex închis într-o zonă pitorească lângă Slănčev brâg
Kosharitsa / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 150 m²
Preţ: 195 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor la cheie într-un complex cu facilități în Kosharitsa
Kosharitsa / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 33.44 m²
Preţ: 35 000 € /// 1 047 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.