Oferte pentru imobile în Bulgaria de vânzare - Страница 5
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu terasă panoramică și priveliști impresionante într-o clădire boutique în cartierul "Boyana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 200 m²
Preţ: 333 333 € /// 1 667 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor pe prima linie a mării în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 93.98 m²
Preţ: 234 950 € /// 2 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de două camere spre sud într-o clădire nouă cu eficiență energetică clasa A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 77.78 m²
Preţ: 217 500 € /// 2 796 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere în complexul "Twin Park" în cartierul "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 60 m²
Preţ: 115 000 € /// 1 917 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex boutique nou în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 54.63 m²
Preţ: 110 000 € /// 2 014 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire fără taxă de întreținere în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 75 m²
Preţ: 95 000 € /// 1 267 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio într-un complex cu piscină la 300 m de plaja Kavaci
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 43.73 m²
Preţ: 57 900 € /// 1 324 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex de lux pe prima linie în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 132.97 m²
Preţ: 332 425 € /// 2 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere pe prima linie la mare în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 88.28 m²
Preţ: 211 872 € /// 2 400 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu trei camere într-o clădire eficientă energetic, clasa A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 139.88 m²
Preţ: 420 000 € /// 3 003 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu două camere într-o clădire eficientă energetic de clasa A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 76.31 m²
Preţ: 229 167 € /// 3 003 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 132.97 m²
Preţ: 319 128 € /// 2 400 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu două camere și loc de parcare într-un complex modern în cartierul "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 76.05 m²
Preţ: 154 000 € /// 2 025 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou, excelent cu trei camere și loc de parcare lângă Paradise Center
Hladilnika / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 122.01 m²
Preţ: 540 000 € /// 4 426 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 57 m²
Preţ: 80 000 € /// 1 404 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 51.67 m²
Preţ: 79 000 € /// 1 529 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 125 m²
Preţ: 495 000 € /// 3 960 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Proprietate modernă cu două camere în "Manastirski livadi", aproape de Yuzhen park
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 72 m²
Preţ: 220 000 € /// 3 056 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Casă cu două etaje într-un complex închis într-o zonă pitorească lângă Slănčev brâg
Kosharitsa / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 150 m²
Preţ: 195 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor la cheie într-un complex cu facilități în Kosharitsa
Kosharitsa / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 33.44 m²
Preţ: 35 000 € /// 1 047 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 63.28 m²
Preţ: 99 000 € /// 1 564 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu patru camere într-o clădire rezidențială inovatoare, eficientă din punct de vedere energetic, cu instalație fotovoltaică
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 172.35 m²
Preţ: 448 110 € /// 2 600 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Trakiya / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 72.29 m²
Preţ: 169 000 € /// 2 338 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Magazin sau birou într-un complex nou în Studenski grad
Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 62.38 m²
Preţ: 162 190 € ///
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.