Oferte pentru apartamente cu 3 camere în în Bulgaria de vânzare - Pagina 6
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Mezonet cu două dormitoare și curte în m-t Budjaka, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 113.11 m²
Preţ: 149 000 € /// 1 317 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere tip maisonette cu curte spațioasă în m-t Budzhaka, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 108.31 m²
Preţ: 167 000 € /// 1 542 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu trei camere tip maisonette cu curte privată în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 103.96 m²
Preţ: 147 000 € /// 1 414 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament complet mobilat cu trei camere, două băi și balcon în complexul Murite lângă Bansko
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 98 m²
Preţ: 80 000 € /// 816 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Mansardă nouă cu curte și două dormitoare, în complex cu piscină în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 105.30 m²
Preţ: 156 000 € /// 1 481 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex rezidențial nou cu Act 16 și vedere spre Vitoșa și zonă
Poligona / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 150.94 m²
Preţ: 465 225 € /// 3 082 €/m²
DREPTURI
Apartament cu trei camere nr. 17 cu loc de parcare în "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 101.83 m²
Preţ: 212 145 € /// 2 083 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios de familie în Royal Garden 2 – adresă consacrată în Plovdiv
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 147 m²
Preţ: 338 000 € /// 2 299 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament triplex într-un complex închis lângă plaja din Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 108 m²
Preţ: 180 000 € /// 1 667 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament panoramic cu trei camere și vedere neascunsă la mare în m-t Dolna Traka
m-t Trakata / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 115.52 m²
Preţ: 420 000 € /// 3 636 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere frontală la mare în stațiunea Zlatni Piasăci
Golden Sands / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 108 m²
Preţ: 205 200 € /// 1 900 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament minunat cu trei camere cu panoramă la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 124 m²
Preţ: 215 000 € /// 1 734 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu panoramă spre mare și pădure în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 81 m²
Preţ: 139 900 € /// 1 727 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex nou, aproape de stația de metrou și Paradise Mall
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 147.05 m²
Preţ: 399 000 € /// 2 713 €/m²
DREPTURI
Apartament cu trei camere în partea de sud în popularul Belvedere Holiday Club din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 99.25 m²
Preţ: 124 063 € /// 1 250 €/m²
DREPTURI
Apartament spațios cu trei camere în Belvedere Holiday Club din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 110.99 m²
Preţ: 138 738 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire nouă modernă cu Act 16 în "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 104.99 m²
Preţ: 262 500 € /// 2 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare într-un complex închis în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 93 m²
Preţ: 155 000 € /// 1 667 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu garaj subteran într-o clădire de elită "Kosher"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 130 m²
Preţ: 799 000 € /// 6 146 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Sud, apartament cu trei camere într-o clădire modernă înainte de Act 16
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 151.83 m²
Preţ: 394 758 € /// 2 600 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament renovat cu trei camere și balcon de vânzare într-un complex deschis tot timpul anului
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 85.95 m²
Preţ: 99 500 € /// 1 158 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament modern mobilat cu trei camere pentru vacanțe de schi și SPA în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 110 m²
Preţ: 150 000 € /// 1 364 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire nouă aproape de UNSS și bd. "Kliment Ohridski"
Durvenitsa / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 96.34 m²
Preţ: 250 500 € /// 2 600 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere și două expuneri într-un bloc de locuințe în cartierul "Mladost 4"
Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 149.01 m²
Preţ: 270 702 € /// 1 817 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.