Oferte pentru proprietăți în cartierul/zona Manastirski Livadi - East, Sofia de vânzare - Pagina 2
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere la parter într-un complex închis
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 140 m²
Preţ: 291 666 € /// 2 083 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Birou spațios de vânzare pe bd. "Bulgaria"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 235.20 m²
Preţ: 470 400 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament exclusiv cu patru camere în clădirea "Mona 2" din "Manastirski livadi"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 171.02 m²
Preţ: 610 000 € /// 3 567 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Birou într-o clădire emblematică de clasă A la poalele Vitoșei
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 396.20 m²
Preţ: 1 307 460 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare și vedere la Muntele Vitosha în complexul „Kosher”
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 141.02 m²
Preţ: 525 500 € /// 3 726 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament luxos cu două dormitoare într-o clădire emblematică de pe Bulevardul Bulgaria.
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 157 m²
Preţ: 720 000 € /// 4 586 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament sudic într-o clădire modernă la câțiva metri de Bulgaria Mall
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 109.32 m²
Preţ: 317 028 € /// 2 900 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament luminos într-o clădire boutique la câțiva metri de Bulgaria Mall
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 146.24 m²
Preţ: 424 096 € /// 2 900 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu priveliști frumoase spre Vitoșa
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 123 m²
Preţ: 495 000 € /// 4 024 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.