Oferte pentru proprietăți în regiunea Blagoevgrad, Bulgaria de vânzare
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Proprietate de lux pentru cunoscători în Pirin Golf & Country Club, cu acces facil la stațiuni de schi și SPA
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 147.97 m²
Preţ: 280 000 € /// 1 892 €/m²
DREPTURI
Apartament cu două camere și terasă spațioasă în complexul popular din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 70.21 m²
Preţ: 126 980 € /// 1 809 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 99.91 m²
Preţ: 136 000 € /// 1 361 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios și luminos cu două camere într-un complex deschis tot anul în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 79 m²
Preţ: 125 999 € /// 1 595 €/m²
DREPTURI
Apartament nou cu două camere în Belvedere Holiday Club din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 71.54 m²
Preţ: 89 425 € /// 1 250 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Exclusiv, studio de sud în complexul Aspen Heights
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 38.07 m²
Preţ: 29 149 € /// 766 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu două băi și o verandă frumoasă în Terra Complex
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 81 m²
Preţ: 124 500 € /// 1 537 €/m²
DREPTURI
Apartament cu trei camere într-un complex de vacanță exclusivist în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 99.68 m²
Preţ: 124 600 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 57.87 m²
Preţ: 54 000 € /// 933 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio de lux cu terasă spațioasă, situat în Pirin Golf și Country Club
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 50 m²
Preţ: 95 000 € /// 1 900 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere panoramică în St. Johns Hill / St. Johns Hill
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 102 m²
Preţ: 180 000 € /// 1 765 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio complet mobilat și spațios într-un complex de elită în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 67.08 m²
Preţ: 73 115 € /// 1 090 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 60.54 m²
Preţ: 105 000 € /// 1 734 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu trei camere și garaj în complexul "Detelina", Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 68 m²
Preţ: 95 000 € /// 1 397 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios nemobilat în complexul Aspen Heights
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 68.01 m²
Preţ: 48 747 € /// 717 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament trei camere nemobilat pe două niveluri în complexul Aspen Heights
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 101.41 m²
Preţ: 71 459 € /// 705 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 57 m²
Preţ: 80 000 € /// 1 404 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 51.67 m²
Preţ: 79 000 € /// 1 529 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 63.28 m²
Preţ: 99 000 € /// 1 564 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu două camere, situat în apropiere de telescaunul din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 72 m²
Preţ: 84 000 € /// 1 167 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat, situat în complexul Aspen Golf Resort
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 49 m²
Preţ: 54 000 € /// 1 102 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 68 m²
Preţ: 54 900 € /// 807 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu două camere în complexul Aspen Valley
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 72 m²
Preţ: 56 500 € /// 785 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Dobrinishte / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 118.52 m²
Preţ: 205 000 € ///
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.