Oferty nieruchomości w regionie Blagoevgrad, Bułgaria na sprzedaż

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowa nieruchomość dla koneserów w Pirin Golf & Country Club, z łatwym dostępem do ośrodków narciarskich i SPA

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 147.97 m2

Cena: 280 000 € /// 1 892 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Jednopokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem w popularnym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 70.21 m2

Cena: 126 980 € /// 1 809 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowo umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w kompleksie „Św. Iwan Rilski” w Bansku

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 99.91 m2

Cena: 139 000 € /// 1 391 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie w całorocznym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 79 m2

Cena: 125 999 € /// 1 595 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Nowe mieszkanie z jedną sypialnią w Belvedere Holiday Club w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 71.54 m2

Cena: 89 425 € /// 1 250 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Ekskluzywne, południowe studio w kompleksie Aspen Heights

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 38.07 m2

Cena: 29 149 € /// 766 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema łazienkami i wspaniałą werandą w kompleksie Terra

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 81 m2

Cena: 124 500 € /// 1 537 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Dwupokojowe mieszkanie w ekskluzywnym kompleksie wakacyjnym w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 99.68 m2

Cena: 124 600 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne studio z ekspozycją wschodnią w rejonie wyciągu narciarskiego Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 57.87 m2

Cena: 54 000 € /// 933 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowe studio z przestronnym tarasem, zlokalizowane w Pirin Golf and Country Club

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 50 m2

Cena: 95 000 € /// 1 900 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na Świętojańskim Wzgórzu / Św. Johns Hill

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 102 m2

Cena: 180 000 € /// 1 765 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

W pełni umeblowane i przestronne studio w elitarnym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 67.08 m2

Cena: 73 115 € /// 1 090 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z jedną sypialnią 3 minuty od kolejki linowej

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 60.54 m2

Cena: 105 000 € /// 1 734 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie dwupokojowe z garażem w kompleksie "Detelina" w Bansku

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 68 m2

Cena: 95 000 € /// 1 397 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne, nieumeblowane mieszkanie w kompleksie Aspen Heights

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 68.01 m2

Cena: 48 747 € /// 717 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nieumeblowane dwupokojowe mieszkanie na dwóch poziomach w kompleksie Aspen Heights

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 101.41 m2

Cena: 71 459 € /// 705 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie jednopokojowe położone w pobliżu wyciągu narciarskiego w Bansku

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 57 m2

Cena: 80 000 € /// 1 404 €/m2

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 51.67 m2

Cena: 79 000 € /// 1 529 €/m2

PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią i kominkiem w kompleksie całorocznym

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 63.28 m2

Cena: 99 000 € /// 1 564 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią położony w pobliżu wyciągu narciarskiego w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 84 000 € /// 1 167 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio zlokalizowane w kompleksie Aspen Golf Resort

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 49 m2

Cena: 54 000 € /// 1 102 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w kompleksie Aspen Valley w obszarze Pirin Golf

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 68 m2

Cena: 54 900 € /// 807 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią w kompleksie Aspen Valley

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 56 500 € /// 785 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy dom z wodą mineralną w kompleksie SPA w Dobriniszcie

Dobrinishte / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 118.52 m2

Cena: 205 000 € ///

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.