Oferty nieruchomości w Bułgaria na sprzedaż - Страница 4
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Butikowe studio w eleganckim kompleksie na nadmorskich klifach
Ahtopol / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 32.92 m2
Cena: 72 424 € /// 2 200 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na popularnym osiedlu niedaleko Słonecznego Brzegu
Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 53.95 m2
Cena: 65 000 € /// 1 205 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Butikowy dwupokojowy apartament na plaży w miejscowości Byala
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 77.11 m2
Cena: 149 150 € /// 1 934 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Penthouse z niesamowitym tarasem z widokiem na morze i plażę Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 250 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na morze w Bałcziku
Balchik / Dobrich / Bułgaria mapa
Obszar: 137.78 m2
Cena: 316 894 € /// 2 300 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie obok Park-hotelu „Moskwa” i stacji metra w dzielnicy „Wschód”
Iztok / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 109.73 m2
Cena: 515 000 € /// 4 693 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie obok Park-Hotelu „Moskwa” i Ogrodu Borisowa w dzielnicy „Wschód”
Iztok / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 149.84 m2
Cena: 675 000 € /// 4 505 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie z widokiem na Witoszę, w nowym budynku ze SPA w „Dragalevtsi”
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy
Obszar: 200.10 m2
Cena: 519 750 € /// 2 597 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Luksusowy penthouse z widokiem na Góry Witosza i Park Hotel „Moskwa” w dzielnicy „Wschód”
Iztok / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 314.22 m2
Cena: 1 477 000 € /// 4 701 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Luksusowy, designerski apartament z panoramicznym widokiem w kompleksie z ochroną i wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami
Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 232.41 m2
Cena: 685 610 € /// 2 950 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Ekskluzywny dom ze strefą SPA w prestiżowym, zamkniętym kompleksie w „Bojanie”
Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 478 m2
Cena: 2 600 000 € ///
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny, designerski apartament z miejscem parkingowym w luksusowym budynku z lokalem nr 16
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 136 m2
Cena: 396 000 € /// 2 912 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Wysokiej klasy nowo wybudowany dom u podnóża Witoszy
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 284.41 m2
Cena: 850 000 € ///
PRAWA
Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku „COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II”
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 102.44 m2
Cena: 217 685 € /// 2 125 €/m2
PRAWA
Dwupokojowe mieszkanie w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 102.14 m2
Cena: 212 792 € /// 2 083 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament skierowany na południe, z widokiem na panoramę okolicy i podwójnym garażem na ogrodzonym osiedlu obok \"Cherni Vrah\" Blvd.
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 131.59 m2
Cena: 339 000 € /// 2 576 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowoczesny trzypokojowy apartament z widokiem na morze, w elitarnym budynku z basenem i spa
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 130 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Doskonały apartament z jedną sypialnią z widokiem na morze, w luksusowym budynku z dodatkami
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 83.33 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe mieszkanie jednopokojowe z miejscem parkingowym w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 76.05 m2
Cena: 154 000 € /// 2 025 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Zupełnie nowy, doskonały apartament z dwiema sypialniami i miejscem parkingowym tuż obok Paradise Center
Hladilnika / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 122.01 m2
Cena: 540 000 € /// 4 426 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane mieszkanie jednopokojowe położone w pobliżu wyciągu narciarskiego w Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 57 m2
Cena: 80 000 € /// 1 404 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 51.67 m2
Cena: 79 000 € /// 1 529 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Górę Witosza w kompleksie „Kosher” z garażem
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 125 m2
Cena: 495 000 € /// 3 960 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowoczesny apartament z jedną sypialnią w „Manastirski Livadi”, niedaleko South Park
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 72 m2
Cena: 220 000 € /// 3 056 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.