Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowany apartament z jedną sypialnią i dużym tarasem w Barcelo Royal Beach

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 89.36 m2

Cena: 133 500 € /// 1 494 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w kompleksie z basenem nad morzem w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 72.71 m2

Cena: 87 600 € /// 1 205 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w prestiżowym 5-gwiazdkowym kompleksie 50 metrów od plaży w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 50 m2

Cena: 85 000 € /// 1 700 €/m2

Jasne i komfortowe apartamenty w nowym kompleksie 80 m od plaży w Nea Kerdilia

Nea Kerdilia / Kavala / Grecja mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 101 000 - 248 000

Ceny za m²: 2 360 - 2 699 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w elitarnym kompleksie w Złotych Piaskach

Golden Sands / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 71 m2

Cena: 109 000 € /// 1 535 €/m2

Taj Wellington Mews – elegancki budynek z umeblowanymi apartamentami na wyspie Al Marjan

Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirat Ras Al Khaimah / ZEA mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: 731 668 - 1 210 037

Ceny za m²: 6 530 - 7 939 €/m2

Domy w zamkniętym kompleksie 170 metrów od plaży w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 340 000 - 450 000(bez VAT)

Ceny za m²: 2 058 - 2 358 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z panoramicznym widokiem na morze i góry w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 112 m2

Cena: 173 000 € /// 1 545 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio z dużym tarasem w prestiżowym 5-gwiazdkowym kompleksie 50 metrów od plaży

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 71 m2

Cena: 75 000 € /// 1 056 €/m2

Piękne apartamenty z widokiem na morze w Arka Enclave, Wyspy Dubajskie

Dubai Islands / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: 582 328 - 1 317 101

Ceny za m²: 5 266 - 6 615 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Panoramiczny apartament dwupokojowy w kompleksie 150 m od morza

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 140.32 m2

Cena: 182 416 € /// 1 300 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Panoramiczny penthouse z dwoma tarasami w kompleksie 150 m od morza

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 142.48 m2

Cena: 185 224 € /// 1 300 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Érable Rouge – imponujący apartament o butikowym wystroju i wyjątkowym widoku na morze

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowym luksusowym kompleksie w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 55 m2

Cena: 81 900 € /// 1 489 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowym kompleksie blisko plaży w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 53 m2

Cena: 77 900 € /// 1 470 €/m2

Rezydencje Du Port, Autograph Collection Residences, Dubai Marina

Dubai Marina / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: 2 923 257 - 6 430 879

Ceny za m²: 8 205 - 12 493 €/m2

Komfortowe apartamenty w kompleksie, zaledwie 70 metrów od plaży

Skala Rachoni / Thasos / Grecja mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE

Nowoczesne apartamenty w kompleksie The Dolphin 2 - blisko morza w mieście Kawala, Grecja

Kavala / Kavala / Grecja mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 285 500 - 319 000

Ceny za m²: 3 125 - 5 000 €/m2

Domy w nowym kompleksie, zaledwie 70 metrów od plaży na wyspie Thassos

Skala Rachoni / Thasos / Grecja mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 340 000

Ceny za m²: 3 207 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie z jedną sypialnią w nowoczesnym kompleksie na drugiej linii morza w Rawdzie

Ravda / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 67.19 m2

Cena: 106 442 € /// 1 584 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie w drugiej linii morza w Rawdzie

Ravda / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 87.40 m2

Cena: 148 092 € /// 1 694 €/m2

Mieszkania na sprzedaż w kompleksie mieszkaniowym w pierwszej linii na Korfu

Corfu (Kerkyra) / Corfu / Grecja mapa

Ceny nieruchomości: 195 000 - 565 000

Ceny za m²: 3 932 - 5 104 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią z widokiem na morze w elitarnym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 127.56 m2

Cena: 159 000 € /// 1 246 €/m2

Mieszkania na sprzedaż w Six Senses Residences, Dubai Marina

Dubai Marina / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 2 425 060 - 17 065 149

Ceny za m²: 7 868 - 18 251 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.