Studia nowe budownictwo w na całym świecie od uznanych firm budowlano-deweloperskich - Strona 8

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Apartamenty i wille nad morzem w Jacob & Co. Beachfront Living by Ohana

Al Jarf / Abu Dhabi / Emirat Abu Zabi / ZEA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 398 281 - 21 085 439

Ceny za m²: 5 857 - 14 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio z widokiem na basen w elitarnym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 55 m2

Cena: 71 500 € /// 1 300 €/m2

Apartamenty w trzech nowoczesnych budynkach przed Aktem 15 obok parku „Vartopo”

Durvenitsa / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 110 588 - 297 013

Ceny za m²: 2 250 - 2 250 €/m2

Studia i apartamenty z jedną sypialnią w Binghatti Hillside, DSP

Dubai Science Park / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 181 569 - 189 300

Ceny za m²: 5 407 - 5 511 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe studio pod klucz z dużym tarasem z widokiem na morze w Sveti Vlas

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 43 m2

Cena: 65 800 € /// 1 530 €/m2

Apartamenty w nowoczesnym kompleksie 600 metrów od plaży w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 56 900 - 219 900

Ceny za m²: 1 302 - 1 518 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowym kompleksie blisko plaży w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 53 m2

Cena: 77 900 € /// 1 470 €/m2

Apartamenty w nowym kompleksie butikowym w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 84 900 - 149 000

Ceny za m²: 1 480 - 1 503 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie jednopokojowe, zlokalizowane w kompleksie obok pola golfowego Pirin

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 42 m2

Cena: 39 900 € /// 950 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwa budynki mieszkalne wielorodzinne z różnymi rodzajami mieszkań w dzielnicy „Boyana”.

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 850 000

Ceny za m²: 3 109 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio tuż nad brzegiem morza w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 39.41 m2

Cena: 70 938 € /// 1 800 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament w eleganckim kompleksie nad morzem w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 31 m2

Cena: 70 000 € /// 2 258 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio w kompleksie 100 metrów od morza, tuż przy South Park

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 43 m2

Cena: 65 000 € /// 1 512 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe mieszkania w nowoczesnym budynku mieszkalnym w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 80 660 - 181 780

Ceny za m²: 1 280 - 1 942 €/m2

Różne rodzaje apartamentów w Platinum Residence, JVC

Jumeirah Village Circle / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 211 129 - 442 392

Ceny za m²: 4 791 - 4 791 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio z widokiem na morze w prestiżowym kompleksie pomiędzy Świętym Własem a Elenite

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 44 m2

Cena: 67 900 € /// 1 543 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w cudownym kompleksie 350 m od plaży w Słonecznym Brzegu

Tsentar / Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 38 m2

Cena: 63 000 € /// 1 658 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio na pierwszej linii w prestiżowym hotelu w mieście Primorsko

Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 45.80 m2

Cena: 71 115 € /// 1 553 €/m2

Apartamenty na sprzedaż w Al Haseen 4, Dubai Industrial City

Dubai Industrial City / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 144 288 - 432 133

Ceny za m²: 3 657 - 4 035 €/m2

Apartamenty na sprzedaż w 7 Seasons, Dubai International City

International City / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Ekonomiczny

Ceny nieruchomości: 207 812 - 536 730

Ceny za m²: 3 278 - 3 278 €/m2

Stylowe apartamenty w Vesta LIC - rzadka okazja inwestycyjna w Nowym Jorku

New York City / New York / USA mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: 597 981 - 1 828 359

Mieszkania w nowym budynku mieszkalnym w dzielnicy „Horyzont”

Horizont / Burgas / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 79 257 - 229 955

Ceny za m²: 1 100 - 1 500 €/m2

Apartamenty klasy premium w Radiant z zachwycającym widokiem na Manhattan

Long Island City / New York City / New York / USA mapa

Ceny nieruchomości: 597 981 - 2 142 406

Apartamenty w dwóch eleganckich budynkach 400 metrów od plaży w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 54 994 - 79 593

Ceny za m²: 1 550 - 1 600 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.