Studia nowe budownictwo w na całym świecie od uznanych firm budowlano-deweloperskich - Strona 7

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio w całorocznym kompleksie Green Life

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 50 m2

Cena: 69 000 € /// 1 380 €/m2

Komfortowe, w pełni umeblowane apartamenty w nowym budynku w DLRC

Dubailand / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 126 513 - 299 882

Ceny za m²: 3 471 - 4 006 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią 200 metrów od plaży w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 37 m2

Cena: 52 400 € /// 1 416 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w zamkniętym kompleksie z udogodnieniami w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 31 m2

Cena: 49 900 € /// 1 610 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Schludne mieszkanie z jedną sypialnią w strzeżonym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 31 m2

Cena: 49 900 € /// 1 610 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przytulne mieszkanie z jedną sypialnią w zamkniętym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 31 m2

Cena: 49 900 € /// 1 610 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w strzeżonym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 31 m2

Cena: 49 900 € /// 1 610 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z balkonem od strony południowej w nowym luksusowym kompleksie 350 m od ośrodka narciarskiego Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 51.99 m2

Cena: 70 186 € /// 1 350 €/m2

Komfortowe apartamenty w ELAR1S Sky – nowym budynku z luksusowymi udogodnieniami w JVT

Jumeirah Village Triangle / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 287 828 - 406 485

Ceny za m²: 4 217 - 4 506 €/m2

Luksusowe apartamenty z jedną sypialnią w ELAR1S Axis, JVT

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 191 543 - 397 006

Ceny za m²: 4 458 - 4 630 €/m2

Luksusowo umeblowane apartamenty w Trussardi Residences, Al Furjan

Al Furjan / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: 266 672 - 877 967

Ceny za m²: 4 413 - 5 967 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Apartamenty w elitarnym ośrodku Jacob & Co. Beachfront Living by Ohana, w pierwszej linii brzegowej

Al Jarf / Abu Dhabi / Emirat Abu Zabi / ZEA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 398 281 - 17 805 482

Ceny za m²: 7 888 - 10 687 €/m2

Apartamenty przy plaży w Breez by Danube, Dubai Maritime City

Dubai Maritime City / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 325 653 - 1 110 734

Ceny za m²: 7 928 - 11 447 €/m2

Apartamenty w nadmorskim kompleksie trzech nowoczesnych budynków na South Beach

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 108 000 - 670 000

Ceny za m²: 2 000 - 2 500 €/m2

Różne rodzaje apartamentów w Marquis One, Dubailand

Dubailand / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 171 214 - 435 391

Ceny za m²: 3 445 - 4 201 €/m2

Różne rodzaje apartamentów w Sierra, Motor City

Motor City / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 212 644 - 477 517

Ceny za m²: 4 010 - 5 662 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z jedną sypialnią w kompleksie nad brzegiem morza w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 43.73 m2

Cena: 174 920 € /// 4 000 €/m2

Apartamenty na sprzedaż w Aspirz, Dubai Sports City

Dubai Sports City / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 201 952 - 580 084

Ceny za m²: 4 565 - 5 938 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy z widokiem na morze w luksusowym kompleksie w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 54 m2

Cena: 106 000 € /// 1 963 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią i balkonem w kompleksie Aspen Golf

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 38 m2

Cena: 55 000 € /// 1 447 €/m2

Apartamenty na sprzedaż w Binghatti Hill Views, Dubai Science Park

Dubai Science Park / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 199 843 - 300 704

Ceny za m²: 3 831 - 5 054 €/m2

Różne rodzaje apartamentów w Moonsa 2, International City 2

International City / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 174 013 - 603 037

Ceny za m²: 3 530 - 4 287 €/m2

Apartamenty na sprzedaż w Binghatti Skyhall, Business Bay

Business Bay / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 283 013 - 540 490

Ceny za m²: 5 511 - 7 979 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio na sprzedaż z pięknym widokiem w kompleksie Panorama SPA

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 28.03 m2

Cena: 34 000 € /// 1 213 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

Пазарът на едностайни апартаменти в България се развива устойчиво и остава сред най-търсените сегменти както за лично ползване, така и за инвестиция. Независимо дали търсите първи дом, ваканционен имот, или актив с доходност, компактното жилище е стратегическо решение с дългосрочен потенциал.

В категорията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани студиа и компактни жилища в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти.

Инвестиционна логика и ликвидност на едностайните апартаменти

Покупката на студио често е най-разумната стъпка при навлизане в имотния пазар. Едностайни апартаменти в България се отличават с по-нисък праг на вход и по-широк кръг потенциални купувачи, което гарантира по-бърза реализация при препродажба. Търсенето остава стабилно както в столицата и големите градове, така и в курортните зони с развит туризъм.