Studia nowe budownictwo w na całym świecie od uznanych firm budowlano-deweloperskich - Strona 4

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w głównym budynku kompleksu Aspen Golf

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 38 m2

Cena: 39 000 € /// 1 026 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Kompaktowe studio w mini-ośrodku z basenami w Koszarycy, niedaleko Słonecznego Brzegu

Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 37 m2

Cena: 33 500 € /// 905 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w innowacyjnym kompleksie „Kosher” przy bulwarze „Bułgaria” – mały klejnot o wielkiej atrakcyjności

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 52 m2

Cena: 230 000 € /// 4 423 €/m2

Luksusowe studia i apartamenty w energooszczędnym Binghatti Etherea, JVC

Jumeirah Village Circle / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 179 226 - 421 709

Ceny za m²: 3 412 - 5 772 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

W pełni umeblowane studio z dwoma balkonami w prestiżowym kompleksie

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 81.23 m2

Cena: 164 653 € /// 2 027 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Funkcjonalne studio z bezpośrednim połączeniem z centrum SPA w Pirin Golf

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 60.16 m2

Cena: 123 568 € /// 2 054 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe studio z prywatnym podwórkiem w eleganckim budynku 150 m od plaży w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 47.06 m2

Cena: 69 900 € /// 1 485 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nieruchomość z jedną sypialnią w strzeżonym kompleksie w centrum Słonecznego Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 34 m2

Cena: 43 900 € /// 1 291 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio od strony południowej bez balkonu w elitarnym kompleksie Lucky Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 48 m2

Cena: 59 000 € /// 1 229 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy z kominkiem w budynku mieszkalnym, w pobliżu parku Pirin

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 35 m2

Cena: 60 000 € /// 1 714 €/m2

Luksusowe apartamenty w eleganckim budynku WOW Tower, DLRC

Dubailand / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: 166 106 - 441 154

Ceny za m²: 3 244 - 3 904 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowo wybudowane studio w budynku na pierwszej linii w Pomorie

Pomorie / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 41.33 m2

Cena: 88 900 € /// 2 151 €/m2

Apartamenty w Delano Residences – imponującym wieżowcu położonym w centrum Miami

Downtown / Miami / Florida / USA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 623 793 - 3 169 728

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio z widokiem na morze, 50 metrów od plaży Kavatsi w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 48.13 m2

Cena: 105 886 € /// 2 200 €/m2

Apartamenty w nowym budynku przy \"West Park\" na \"Lyulin 10\"

Lyulin 10 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 82 213 - 249 654(bez VAT)

Ceny za m²: 1 750 - 1 750 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio z widokiem na basen, blisko plaży w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 47.66 m2

Cena: 47 200 € /// 990 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią 450 metrów od plaży w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 47 m2

Cena: 51 000 € /// 1 085 €/m2

Luksusowo urządzone apartamenty w Radisson Blu Residences, RAK Central

Al Hamra Village / Emirat Ras Al Khaimah / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 263 351 - 771 385

Ceny za m²: 3 024 - 6 842 €/m2

Nowe apartamenty w kompleksie z nowoczesnym centrum SPA 600 m od wyciągu narciarskiego

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 41 189 - 216 123

Ceny za m²: 1 030 - 1 160 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w luksusowym kompleksie Lucky Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 48 m2

Cena: 52 500 € /// 1 094 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio z balkonem w całorocznym kompleksie w Bansku

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 37.53 m2

Cena: 55 000 € /// 1 465 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w budynku 100 metrów od Centralnej Plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 33.23 m2

Cena: 44 860 € /// 1 350 €/m2

Apartamenty w luksusowym nowym kompleksie budowlanym w dzielnicy Bojana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 143 562 - 440 220(bez VAT)

Ceny za m²: 2 350 - 2 430 €/m2 (bez VAT)

Umeblowane studia i apartamenty w luksusowym Aqua Arc, Al Marjan Island

Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirat Ras Al Khaimah / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 423 489 - 2 500 137

Ceny za m²: 5 566 - 9 109 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

Пазарът на едностайни апартаменти в България се развива устойчиво и остава сред най-търсените сегменти както за лично ползване, така и за инвестиция. Независимо дали търсите първи дом, ваканционен имот, или актив с доходност, компактното жилище е стратегическо решение с дългосрочен потенциал.