Studia nowe budownictwo w na całym świecie od uznanych firm budowlano-deweloperskich - Strona 2

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Butikowe studio w eleganckim kompleksie na nadmorskich klifach

Ahtopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 32.92 m2

Cena: 72 424 € /// 2 200 €/m2

Mieszkania w nowym budynku hitowego kompleksu w Kavatsite

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 79 900 - 139 500(bez VAT)

Ceny za m²: 1 615 - 1 891 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartamenty w najnowszej fazie prestiżowego kompleksu Kavatsite

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 111 480

Ceny za m²: 1 702 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Butikowy budynek z luksusowymi apartamentami z widokiem na morze w pierwszej linii

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 189 600 - 324 000

Ceny za m²: 1 500 - 1 801 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartamenty w kompleksie z widokiem na morze w pobliżu Aheloy i Rawdy

Aheloy / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 89 364 - 236 863

Ceny za m²: 1 100 - 1 224 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowany apartament z jedną sypialnią w elitarnym kompleksie Aspen Golf

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 37.29 m2

Cena: 46 000 € /// 1 234 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w kompleksie z basenem 300 m od plaży Kavatsi

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 43.73 m2

Cena: 57 900 € /// 1 324 €/m2

NOWA
OFERTA

Apartamenty w dzielnicy Raw – luksusowy apartament z udogodnieniami w pobliżu Jebel Ali

Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 152 049 - 458 960

Ceny za m²: 3 528 - 4 305 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie "pod klucz" na osiedlu z udogodnieniami w Koszaricy

Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 33.44 m2

Cena: 35 000 € /// 1 047 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w nowym budynku mieszkalnym przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 39.26 m2

Cena: 49 088 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie, nowe budownictwo, tuż przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 35.60 m2

Cena: 47 005 € /// 1 320 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament w doskonałej lokalizacji, tuż przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 38.01 m2

Cena: 47 513 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w doskonałej lokalizacji, tuż przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 30.02 m2

Cena: 36 024 € /// 1 200 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio w doskonałym kompleksie nadmorskim w Rawdzie

Ravda / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 45 m2

Cena: 41 500 € /// 922 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio zlokalizowane w kompleksie Aspen Golf Resort

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 49 m2

Cena: 54 000 € /// 1 102 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Komfortowe studio w sercu Św. Konstantyna i Heleny

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 53.59 m2

Cena: 154 900 € /// 2 890 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w nowoczesnym nowym budynku przy ul. Akt 16 w dzielnicy „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 41.69 m2

Cena: 104 225 € /// 2 500 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne studio z dużym tarasem i panoramicznym widokiem na morze w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 101 m2

Cena: 121 000 € /// 1 198 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio z tarasem i widokiem na góry w doskonałym kompleksie w Pamporowie

Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa

Obszar: 40.86 m2

Cena: 31 000 € /// 759 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio w kompleksie w pierwszej linii od plaży, niedaleko Sozopola

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 40 m2

Cena: 59 000 € /// 1 475 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w eleganckim kompleksie z basenem w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 45.28 m2

Cena: 70 184 € /// 1 550 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w ogrodzonym kompleksie obok sklepu Lidl w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 56 m2

Cena: 64 400 € /// 1 150 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w prestiżowym 5-gwiazdkowym kompleksie 50 metrów od plaży w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 50 m2

Cena: 85 000 € /// 1 700 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią, kilka minut od Zatoki Carskiej, niedaleko miasta Sozopol

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 42 m2

Cena: 75 000 € /// 1 786 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

Пазарът на едностайни апартаменти в България се развива устойчиво и остава сред най-търсените сегменти както за лично ползване, така и за инвестиция. Независимо дали търсите първи дом, ваканционен имот, или актив с доходност, компактното жилище е стратегическо решение с дългосрочен потенциал.

В категорията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани студиа и компактни жилища в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти.

Инвестиционна логика и ликвидност на едностайните апартаменти

Покупката на студио често е най-разумната стъпка при навлизане в имотния пазар. Едностайни апартаменти в България се отличават с по-нисък праг на вход и по-широк кръг потенциални купувачи, което гарантира по-бърза реализация при препродажба. Търсенето остава стабилно както в столицата и големите градове, така и в курортните зони с развит туризъм.