Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 7

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament skierowany na południe, z widokiem na panoramę okolicy i podwójnym garażem na ogrodzonym osiedlu obok \"Cherni Vrah\" Blvd.

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 131.59 m2

Cena: 339 000 € /// 2 576 €/m2

Na sprzedaż zespół domów szeregowych we wsi Rudartsi

Rudartsi / Pernik / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 315 000 - 330 000

Ceny za m²: 1 379 - 1 434 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Ekskluzywne apartamenty w nowym budynku przy ulicy „Simeonovsko szose” w dzielnicy „Witosza”

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 160 583 - 285 978(bez VAT)

Ceny za m²: 2 000 - 2 250 €/m2 (bez VAT)

Apartamenty w nowym, wielofunkcyjnym kompleksie niedaleko metra w dzielnicy \"Basen dla owiec 1\"

Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 154 000 - 685 000

Ceny za m²: 2 000 - 2 700 €/m2

Apartamenty w nowym nowoczesnym kompleksie z dziedzińcem i widokiem na Witoszę

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 181 636 - 310 135

Ceny za m²: 2 680 - 2 873 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesny trzypokojowy apartament z widokiem na morze, w elitarnym budynku z basenem i spa

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 130 m2

Cena: 229 000 € /// 1 762 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Doskonały apartament z jedną sypialnią z widokiem na morze, w luksusowym budynku z dodatkami

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 83.33 m2

Cena: 199 000 € /// 2 388 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowo wybudowane apartamenty w luksusowym kompleksie obok bazy wioślarskiej

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

PROJEKT

Umeblowany apartament z jedną sypialnią w elitarnym kompleksie Aspen Golf

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 37.29 m2

Cena: 46 000 € /// 1 234 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesne mieszkanie z jedną sypialnią w centrum Słonecznego Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 74.48 m2

Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Eleganckie mieszkanie jednopokojowe w nowoczesnym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Troszewo”

Troshevo / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 79 m2

Cena: 178 800 € /// 2 263 €/m2

PROJEKT

Umeblowane mieszkanie jednopokojowe w pobliżu stoków narciarskich Pamporovo

Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa

Obszar: 51.87 m2

Cena: 45 000 € /// 868 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią i dużym tarasem panoramicznym z widokiem na Górę Witosza

Lyulin 5 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 78 m2

Cena: 159 990 € /// 2 051 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z widokiem na morze w doskonale utrzymanym kompleksie w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 83 m2

Cena: 103 500 € /// 1 247 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament typu boutique z jedną sypialnią 80 metrów od plaży Cacao Beach w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 103.64 m2

Cena: 330 000 € /// 3 184 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią w prestiżowym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Karshiyaka”

Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 67 m2

Cena: 166 000 € /// 2 478 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie u podnóża Witoszy, przy bulwarze „Cherni vrah”.

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 112.19 m2

Cena: 336 570 € /// 3 000 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie przy bulwarze „Cherni Vrah” w „Krastova Vada”

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 117 m2

Cena: 379 900 € /// 3 247 €/m2

PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie "pod klucz" w kompleksie przy stokach narciarskich Pamporovo

Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa

Obszar: 80.37 m2

Cena: 56 000 € /// 697 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z widokiem na morze w strzeżonym kompleksie w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 85 m2

Cena: 102 500 € /// 1 206 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie klasy premium w elitarnym kompleksie w dzielnicy „Dragalevtsi”

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 106 m2

Cena: 439 000 € /// 4 142 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 174.61 m2

Cena: 456 169 € /// 2 613 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 193.69 m2

Cena: 506 015 € /// 2 612 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 84.78 m2

Cena: 223 250 € /// 2 633 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.