Apartamenty dwupokojowe nowe budownictwo w na całym świecie od uznanych firm budowlano-deweloperskich - Strona 6
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie jednopokojowe z miejscem parkingowym na 10. piętrze w Teatralnej Rezydencji Parkowej
Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 62.41 m2
Cena: 323 536 € /// 5 184 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy w kompleksie z wieloma udogodnieniami w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 55 m2
Cena: 103 500 € /// 1 882 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy w luksusowym, całorocznym kompleksie w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 48 m2
Cena: 99 000 € /// 2 063 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny apartament z jedną sypialnią w kompleksie Aspen Valley
Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 72 m2
Cena: 56 500 € /// 785 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy w eleganckim kompleksie z basenem i strefą SPA
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 51.35 m2
Cena: 79 593 € /// 1 550 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w kompleksie z basenem w Nesebyrze
Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 71 m2
Cena: 90 000 € /// 1 268 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w elitarnym kompleksie z Aktem 16 w dzielnicy „Banishora”
Banishora / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 71 m2
Cena: 209 990 € /// 2 958 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Budynek mieszkalny oferujący różne rodzaje mieszkań w dzielnicy Oborishte
Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 365 000 - 2 610 000 € (bez VAT)
Ceny za m²: 3 900 - 7 655 €/m2 (bez VAT)
Apartamenty w nowoczesnym budynku w doskonałej lokalizacji na wyspie Al Reem w Abu Zabi
Abu Dhabi / Emirat Abu Zabi / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 415 853 - 2 516 198 €
Ceny za m²: 4 665 - 5 626 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w nowym kompleksie w pobliżu Zatoki Carskiej w pobliżu Sozopola
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 71.91 m2
Cena: 133 034 € /// 1 850 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w dzielnicy „Malinova Dolina”
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 71.60 m2
Cena: 141 500 € /// 1 976 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Doskonałe mieszkanie jednopokojowe w nowoczesnym kompleksie w „Student Town”
Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 61 m2
Cena: 320 000 € /// 5 246 €/m2
Nowo wybudowany budynek w dzielnicy Owcza Kupel przy ulicy Boriana
Ovcha Kupel / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 141 330 - 314 789 € (bez VAT)
Ceny za m²: 2 145 - 2 300 €/m2 (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Designerski apartament z jedną sypialnią w nowym, nowoczesnym budynku w sercu Warny
Center / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 112.87 m2
Cena: 289 900 € /// 2 568 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym kompleksie tuż przy bulwarze „Cherni Vrah”.
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 99 m2
Cena: 240 000 € /// 2 424 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy w zamkniętym kompleksie w sercu kurortu Święty Konstantyn i Helena
St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 77 m2
Cena: 225 000 € /// 2 922 €/m2
Komfortowe apartamenty w Yas Park Place w Abu Zabi
Yas Island / Abu Dhabi / Emirat Abu Zabi / ZEA mapa
Klasa budynku: Luksusowy
Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Kompaktowe mieszkanie jednopokojowe w nowym budynku przy ul. Akt 16 w dzielnicy „Witosza”
Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 46.05 m2
Cena: 225 000 € /// 4 886 €/m2
Apartamenty w River Cove Residences, części ogromnego projektu Sobha City w Abu Zabi
Abu Dhabi / Emirat Abu Zabi / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 304 567 - 562 278 €
Ceny za m²: 4 976 - 5 746 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie klasy premium w elitarnym kompleksie przy plaży Kabakum
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 118.44 m2
Cena: 319 999 € /// 2 702 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z jedną sypialnią, skierowany na południe, z widokiem na stoki w luksusowym hotelu Regnum
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 61.03 m2
Cena: 95 700 € /// 1 568 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Południowy, panoramiczny apartament z jedną sypialnią i miejscem parkingowym w \"Krastova Vada\"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 78.11 m2
Cena: 240 000 € /// 3 073 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny apartament z jedną sypialnią i balkonem, zaledwie kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 90.20 m2
Cena: 135 300 € /// 1 500 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przytulne mieszkanie z jedną sypialnią na ogrodzonym osiedlu w dzielnicy „Briz”
Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 58 m2
Cena: 219 000 € /// 3 776 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.