Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Bułgaria od najlepszych firm budowlanych - Страница 7

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Ekskluzywne apartamenty w nowym budynku przy ulicy „Simeonovsko szose” w dzielnicy „Witosza”

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 160 583 - 285 978(bez VAT)

Ceny za m²: 2 000 - 2 250 €/m2 (bez VAT)

Apartamenty w nowym, wielofunkcyjnym kompleksie niedaleko metra w dzielnicy \"Basen dla owiec 1\"

Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 154 000 - 685 000

Ceny za m²: 2 000 - 2 700 €/m2

Apartamenty w nowym nowoczesnym kompleksie z dziedzińcem i widokiem na Witoszę

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 181 636 - 310 135

Ceny za m²: 2 680 - 2 873 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesny trzypokojowy apartament z widokiem na morze, w elitarnym budynku z basenem i spa

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 130 m2

Cena: 229 000 € /// 1 762 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Doskonały apartament z jedną sypialnią z widokiem na morze, w luksusowym budynku z dodatkami

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 83.33 m2

Cena: 199 000 € /// 2 388 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowo wybudowane apartamenty w luksusowym kompleksie obok bazy wioślarskiej

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie "pod klucz" w kompleksie przy stokach narciarskich Pamporovo

Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa

Obszar: 80.37 m2

Cena: 56 000 € /// 697 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z widokiem na morze w strzeżonym kompleksie w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 85 m2

Cena: 99 000 € /// 1 165 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie klasy premium w elitarnym kompleksie w dzielnicy „Dragalevtsi”

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 106 m2

Cena: 439 000 € /// 4 142 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe apartamenty w nowym kompleksie mieszkalnym o nowoczesnej architekturze i spokojnej okolicy w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 174.61 m2

Cena: 456 169 € /// 2 613 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 193.69 m2

Cena: 506 015 € /// 2 612 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartamenty jednopokojowe w nowym kompleksie mieszkalnym o nowoczesnej architekturze i spokojnej okolicy w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 84.78 m2

Cena: 223 250 € /// 2 633 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Czteropokojowe apartamenty w nowym kompleksie mieszkalnym o nowoczesnej architekturze i spokojnej okolicy w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 239.62 m2

Cena: 586 170 € /// 2 446 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 112.23 m2

Cena: 285 000 € /// 2 539 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 103.12 m2

Cena: 266 000 € /// 2 580 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 168.77 m2

Cena: 448 928 € /// 2 660 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż apartament z trzema sypialniami i przestronnym salonem na zamkniętym osiedlu

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 171 m2

Cena: 540 360 € /// 3 160 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w zamkniętym kompleksie

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 102.60 m2

Cena: 324 216 € /// 3 160 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w kompleksie z basenem obok Action Aquapark Słoneczny Brzeg

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 67 m2

Cena: 74 900 € /// 1 118 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Arcydzieło górujące nad miastem - ultraluksusowy penthouse z panoramą 360°, przy bulwarze „Bulgaria” Blvd.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 311 m2

Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w dogodnej lokalizacji 600 m od plaży w Słonecznym Brzegu

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 70 m2

Cena: 86 000 € /// 1 229 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 79.60 m2

Cena: 218 500 € /// 2 745 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 112.23 m2

Cena: 274 543 € /// 2 446 €/m2

PROJEKT

Dwupokojowy apartament typu boutique z designerskimi wnętrzami i dziedzińcem w KANSO

Pavlovo / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 144.72 m2

Cena: 480 000 € /// 3 317 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.