Oferty nieruchomości w Sofia, Bułgaria na sprzedaż - Страница 2

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy penthouse z widokiem na Góry Witosza i Park Hotel „Moskwa” w dzielnicy „Wschód”

Iztok / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 314.22 m2

Cena: 1 477 000 € /// 4 701 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy, designerski apartament z panoramicznym widokiem w kompleksie z ochroną i wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami

Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 232.41 m2

Cena: 685 610 € /// 2 950 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Ekskluzywny dom ze strefą SPA w prestiżowym, zamkniętym kompleksie w „Bojanie”

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 478 m2

Cena: 2 600 000 € ///

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny, designerski apartament z miejscem parkingowym w luksusowym budynku z lokalem nr 16

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 136 m2

Cena: 396 000 € /// 2 912 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Wysokiej klasy nowo wybudowany dom u podnóża Witoszy

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 284.41 m2

Cena: 850 000 € ///

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku „COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 102.44 m2

Cena: 217 685 € /// 2 125 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Dwupokojowe mieszkanie w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 102.14 m2

Cena: 212 792 € /// 2 083 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament skierowany na południe, z widokiem na panoramę okolicy i podwójnym garażem na ogrodzonym osiedlu obok \"Cherni Vrah\" Blvd.

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 131.59 m2

Cena: 339 000 € /// 2 576 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie klasy premium w elitarnym kompleksie w dzielnicy „Dragalevtsi”

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 106 m2

Cena: 439 000 € /// 4 142 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe apartamenty w nowym kompleksie mieszkalnym o nowoczesnej architekturze i spokojnej okolicy w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 174.61 m2

Cena: 456 169 € /// 2 613 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 193.69 m2

Cena: 506 015 € /// 2 612 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartamenty jednopokojowe w nowym kompleksie mieszkalnym o nowoczesnej architekturze i spokojnej okolicy w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 84.78 m2

Cena: 223 250 € /// 2 633 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Czteropokojowe apartamenty w nowym kompleksie mieszkalnym o nowoczesnej architekturze i spokojnej okolicy w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 239.62 m2

Cena: 586 170 € /// 2 446 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 112.23 m2

Cena: 285 000 € /// 2 539 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 103.12 m2

Cena: 266 000 € /// 2 580 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 168.77 m2

Cena: 448 928 € /// 2 660 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż apartament z trzema sypialniami i przestronnym salonem na zamkniętym osiedlu

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 171 m2

Cena: 540 360 € /// 3 160 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w zamkniętym kompleksie

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 102.60 m2

Cena: 324 216 € /// 3 160 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Arcydzieło górujące nad miastem - ultraluksusowy penthouse z panoramą 360°, przy bulwarze „Bulgaria” Blvd.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 311 m2

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 79.60 m2

Cena: 218 500 € /// 2 745 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 112.23 m2

Cena: 274 543 € /// 2 446 €/m2

PROJEKT

Dwupokojowy apartament typu boutique z designerskimi wnętrzami i dziedzińcem w KANSO

Pavlovo / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 144.72 m2

Cena: 480 000 € /// 3 317 €/m2

PROJEKT

Ekskluzywny apartament z jedną sypialnią i designerskimi wnętrzami w KANSO

Pavlovo / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 250 000 € /// 3 472 €/m2

PROJEKT

Przestronny apartament z tarasem widokowym i imponującymi widokami w butikowym budynku w dzielnicy Boyana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 200 m2

Cena: 333 333 € /// 1 667 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

София е утвърден икономически и културен център с активен пазар на недвижими имоти и постоянен интерес от инвеститори и купувачи на ново строителство. Градът съчетава съвременна инфраструктура, развита бизнес среда и балансирана градска среда с високи стандарти на живот.

Ние от Stonehard Premier представяме подбрана колекция от луксозни имоти ново строителство в София – проекти, които отговарят на утвърдените ни критерии за качество, сигурност и дългосрочна стойност. Работим изцяло в интерес на нашите клиенти – частни инвеститори и купувачи на нови жилища, които търсят надеждност и предвидимост при избора си.