Oferty nieruchomości w regionie Blagoevgrad, Bułgaria na sprzedaż - Страница 3

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament w elitarnym kompleksie Aspen Golf Resort, niedaleko Banska

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 49.57 m2

Cena: 59 500 € /// 1 200 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w głównym budynku kompleksu Aspen Golf

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 38 m2

Cena: 39 000 € /// 1 026 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe, nieumeblowane mieszkanie z widokiem na góry w kompleksie Aspen Heights

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 67.64 m2

Cena: 50 524 € /// 747 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią i dwoma balkonami, z widokiem na panoramę w Pirin Golf

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 82.85 m2

Cena: 140 000 € /// 1 690 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Słoneczne, nieumeblowane mieszkanie w kompleksie Aspen Heights

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 67.59 m2

Cena: 48 461 € /// 717 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

W pełni umeblowane studio z dwoma balkonami w prestiżowym kompleksie

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 81.23 m2

Cena: 164 653 € /// 2 027 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Funkcjonalne studio z bezpośrednim połączeniem z centrum SPA w Pirin Golf

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 60.16 m2

Cena: 123 568 € /// 2 054 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie z balkonem, skierowane na południe, w strzeżonym kompleksie Aspen Heights

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 70.41 m2

Cena: 51 787 € /// 736 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio od strony południowej bez balkonu w elitarnym kompleksie Lucky Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 48 m2

Cena: 59 000 € /// 1 229 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy z kominkiem w budynku mieszkalnym, w pobliżu parku Pirin

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 35 m2

Cena: 60 000 € /// 1 714 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe, umeblowane mieszkanie w Belvedere Holiday Club w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 72.51 m2

Cena: 79 761 € /// 1 100 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z balkonem od strony południowej w nowym luksusowym kompleksie 350 m od ośrodka narciarskiego Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 63.89 m2

Cena: 95 835 € /// 1 500 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z balkonem w nowym luksusowym kompleksie 350 m od ośrodka narciarskiego w Bansku

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 67.76 m2

Cena: 94 864 € /// 1 400 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy z balkonem i pięknym widokiem w kompleksie Panorama

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 53.52 m2

Cena: 65 000 € /// 1 214 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Odnowione mieszkanie jednopokojowe z balkonem wspólnym i pięknym widokiem w kompleksie

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 54.25 m2

Cena: 69 000 € /// 1 272 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Czteropokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w zamkniętym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 107.82 m2

Cena: 165 000 € /// 1 530 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie w kompleksie całorocznym

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 61.22 m2

Cena: 87 500 € /// 1 429 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Stylowo urządzony apartament z dwiema sypialniami od strony południowej z pięknym widokiem na góry Pirin

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 84.05 m2

Cena: 107 000 € /// 1 273 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowo umeblowany apartament z jedną sypialnią w Pirin Golf and Country Club

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 70 m2

Cena: 160 000 € /// 2 286 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w luksusowym kompleksie Lucky Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 48 m2

Cena: 52 500 € /// 1 094 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy z balkonem, kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 71.30 m2

Cena: 73 000 € /// 1 024 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Komfortowo urządzony dwupokojowy apartament z balkonem w luksusowym kompleksie uzdrowiskowym w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 96.18 m2

Cena: 127 000 € /// 1 320 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

W pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i balkonem w kompleksie Murite w pobliżu Banska

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 98 m2

Cena: 80 000 € /// 816 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy dom z wodą mineralną w kompleksie SPA w Dobriniszcie

Dobrinishte / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 118.52 m2

Cena: 210 000 € ///

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.