Oferty nieruchomości w regionie Blagoevgrad, Bułgaria na sprzedaż - Страница 4

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio z balkonem w całorocznym kompleksie w Bansku

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 37.53 m2

Cena: 55 000 € /// 1 465 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie jednopokojowe z kominkiem w elitarnym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 82.90 m2

Cena: 87 000 € /// 1 049 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowo umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w elitarnym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 60.34 m2

Cena: 98 000 € /// 1 624 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

W pełni umeblowane mieszkanie jednopokojowe z balkonem w całorocznym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 72.27 m2

Cena: 85 000 € /// 1 176 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

W pełni umeblowane studio z balkonem w całorocznym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 41.87 m2

Cena: 55 000 € /// 1 314 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio w kompleksie Aspen Valley, niedaleko Pirin Golf & Country Club

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 41 m2

Cena: 35 500 € /// 866 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Jednopokojowy apartament z dużym tarasem w luksusowym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 73.89 m2

Cena: 92 363 € /// 1 250 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Dwupokojowe mieszkanie z ekspozycją południową w popularnym Belvedere Holiday Club w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 99.25 m2

Cena: 124 063 € /// 1 250 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Przestronny apartament z dwiema sypialniami w Belvedere Holiday Club w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 110.99 m2

Cena: 138 738 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią i kominkiem w Pirin River Ski & Spa

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 85.66 m2

Cena: 70 000 € /// 817 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przytulny apartament z jedną sypialnią, zaledwie kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 78 m2

Cena: 105 000 € /// 1 346 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Sprzedam odnowione mieszkanie dwupokojowe z balkonem w kompleksie całorocznym

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 85.95 m2

Cena: 99 500 € /// 1 158 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowocześnie urządzony apartament z dwiema sypialniami na urlop narciarski i SPA w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 110 m2

Cena: 150 000 € /// 1 364 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio na sprzedaż w kompleksie Aspen Suites

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 45 m2

Cena: 43 000 € /// 956 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z widokiem na basen i łatwym dostępem do ośrodków narciarskich i uzdrowiskowych

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 50 m2

Cena: 105 000 € /// 2 100 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Komfortowy apartament w elitarnym kompleksie Aspen Golf Resort, w pobliżu pola golfowego Pirin

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 47 m2

Cena: 53 000 € /// 1 128 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Ekskluzywny dom z własnym basenem mineralnym w pobliżu Banska

Banya / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 192 m2

Cena: 499 900 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami na sprzedaż w ośrodku narciarskim Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 145.68 m2

Cena: 160 000 € /// 1 098 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w luksusowym kompleksie Lucky Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 42.12 m2

Cena: 69 000 € /// 1 638 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne studio z balkonem od strony południowej, zaledwie kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 44 m2

Cena: 60 000 € /// 1 364 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema sypialniami w pobliżu stacji początkowej wyciągu w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 96 m2

Cena: 115 000 € /// 1 198 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny obiekt wakacyjny z dwiema łazienkami i trzema balkonami, blisko kolejki gondolowej w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 168 m2

Cena: 135 000 € /// 804 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy z balkonem, zaledwie kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 76.90 m2

Cena: 111 000 € /// 1 443 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowo umeblowane studio w całorocznym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 47.14 m2

Cena: 80 140 € /// 1 700 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.