Oferty nieruchomości w regionie Blagoevgrad, Bułgaria na sprzedaż - Страница 2

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami w luksusowym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 130 m2

Cena: 158 500 € /// 1 219 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią, skierowany na południe, z widokiem na stoki w luksusowym hotelu Regnum

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 61.03 m2

Cena: 110 000 € /// 1 802 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią i balkonem, zaledwie kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 90.20 m2

Cena: 135 300 € /// 1 500 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią położone 200 metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 68 m2

Cena: 95 000 € /// 1 397 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie zlokalizowane w kompleksie Aspen Golf

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 44.34 m2

Cena: 47 000 € /// 1 060 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie jednopokojowe w całorocznym kompleksie, blisko pola golfowego Pirin

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 72.24 m2

Cena: 95 000 € /// 1 315 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Stylowo umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w zamkniętym kompleksie, blisko kolejki gondolowej

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 62.16 m2

Cena: 105 000 € /// 1 689 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy z dwoma balkonami, w pobliżu parku Pirin

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 61.47 m2

Cena: 76 838 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przytulne, umeblowane studio w zamkniętym kompleksie, niedaleko parku Pirin

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 42.27 m2

Cena: 52 838 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Komfortowo urządzone studio z widokiem na panoramę w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 42.30 m2

Cena: 71 487 € /// 1 690 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne studio w elitarnym kompleksie Aspen Golf Resort, blisko pól golfowych Bansko i Pirin

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 48.64 m2

Cena: 51 000 € /// 1 049 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Odnowione mieszkanie w całorocznym kompleksie, kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 34.79 m2

Cena: 60 000 € /// 1 725 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przytulne studio wśród natury w kompleksie Green Life

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 50 m2

Cena: 72 000 € /// 1 440 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jasny apartament z jedną sypialnią z widokiem na góry Pirin, położony w całorocznym kompleksie

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 67.95 m2

Cena: 108 000 € /// 1 589 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie dwupokojowe w budynku mieszkalnym, w pobliżu kolejki gondolowej

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 90.23 m2

Cena: 125 000 € /// 1 385 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane dwupokojowe mieszkanie z łatwym dostępem do ośrodka narciarskiego i centrum Banska

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 94.27 m2

Cena: 130 000 € /// 1 379 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z ekspozycją południową, położony w elitarnym kompleksie „Belvedere Holiday Club”

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 59 m2

Cena: 88 000 € /// 1 492 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nieumeblowane mieszkanie z jedną sypialnią i dwoma balkonami w doskonałej lokalizacji w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 69.50 m2

Cena: 89 000 € /// 1 281 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z ekspozycją południową w strefie golfowej Pirin

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 64.95 m2

Cena: 80 000 € /// 1 232 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Komfortowe mieszkanie z jedną sypialnią w kompleksie Aspen Heights

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 43.74 m2

Cena: 48 000 € /// 1 097 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne, nieumeblowane studio zlokalizowane w strefie Pirin Golf and Country Club

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 43.74 m2

Cena: 32 240 € /// 737 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w popularnym kompleksie 400 m od kolejki gondolowej

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 53.23 m2

Cena: 59 990 € /// 1 127 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią, skierowany na południe, z panoramicznym widokiem na góry Pirin w kompleksie Aspen Golf

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 81 m2

Cena: 97 200 € /// 1 200 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z ekspozycją południową w całorocznym kompleksie Aspen Golf obok Pirin Golf & Country Club

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 102 m2

Cena: 115 000 € /// 1 127 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.