Oferty nieruchomości w Bułgaria na sprzedaż - Страница 5

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

PROJEKT

Przestronny apartament z tarasem widokowym i imponującymi widokami w butikowym budynku w dzielnicy Boyana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 200 m2

Cena: 333 333 € /// 1 667 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament na pierwszej linii morza w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 93.98 m2

Cena: 234 950 € /// 2 500 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe od strony południowej w nowym, energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 77.78 m2

Cena: 217 500 € /// 2 796 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe w kompleksie Twin Park w dzielnicy Hristo Smirnenski

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 60 m2

Cena: 115 000 € /// 1 917 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowym butikowym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 54.63 m2

Cena: 110 000 € /// 2 014 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w budynku bezobsługowym w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 75 m2

Cena: 95 000 € /// 1 267 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w kompleksie z basenem 300 m od plaży Kavatsi

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 43.73 m2

Cena: 57 900 € /// 1 324 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w luksusowym kompleksie na pierwszej linii brzegowej w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 132.97 m2

Cena: 332 425 € /// 2 500 €/m2

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 88.28 m2

Cena: 211 872 € /// 2 400 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe dwupokojowe mieszkanie w energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 139.88 m2

Cena: 420 000 € /// 3 003 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe mieszkanie jednopokojowe w energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 76.31 m2

Cena: 229 167 € /// 3 003 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w pierwszej linii w Nessebarze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 132.97 m2

Cena: 319 128 € /// 2 400 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe mieszkanie jednopokojowe z miejscem parkingowym w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy "Hristo Smirnenski"

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 76.05 m2

Cena: 154 000 € /// 2 025 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Zupełnie nowy, doskonały apartament z dwiema sypialniami i miejscem parkingowym tuż obok Paradise Center

Hladilnika / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 122.01 m2

Cena: 540 000 € /// 4 426 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie jednopokojowe położone w pobliżu wyciągu narciarskiego w Bansku

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 57 m2

Cena: 80 000 € /// 1 404 €/m2

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 51.67 m2

Cena: 79 000 € /// 1 529 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Górę Witosza w kompleksie „Kosher” z garażem

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 125 m2

Cena: 495 000 € /// 3 960 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesny apartament z jedną sypialnią w „Manastirski Livadi”, niedaleko South Park

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 220 000 € /// 3 056 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dom dwukondygnacyjny na osiedlu zamkniętym, w malowniczej okolicy w pobliżu Słonecznego Brzegu

Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 150 m2

Cena: 195 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie "pod klucz" na osiedlu z udogodnieniami w Koszaricy

Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 33.44 m2

Cena: 35 000 € /// 1 047 €/m2

PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią i kominkiem w kompleksie całorocznym

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 63.28 m2

Cena: 99 000 € /// 1 564 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie czteropokojowe w innowacyjnym, energooszczędnym budynku mieszkalnym z instalacją fotowoltaiczną

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 172.35 m2

Cena: 448 110 € /// 2 600 €/m2

PROJEKT

Stylowy apartament z jedną sypialnią w prestiżowym kompleksie Residential Park

Trakiya / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 72.29 m2

Cena: 169 000 € /// 2 338 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Sklep lub biuro w nowym kompleksie w Studentskim Gradzie

Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 62.38 m2

Cena: 162 190 € ///

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.