Oferty nieruchomości w Bułgaria na sprzedaż - Strona 5
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią i dwoma tarasami w Koszarycy
Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 92.40 m2
Cena: 73 500 € /// 795 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe, ekskluzywne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem w kompleksie premium
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 142 m2
Cena: 558 000 € /// 3 930 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym nowym budynku, zaledwie minutę spacerem od stacji metra
Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 111.79 m2
Cena: 245 000 € /// 2 192 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z dwiema sypialniami 80 metrów od plaży Cacao Beach w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 155.38 m2
Cena: 380 000 € /// 2 446 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowany apartament z jedną sypialnią w elitarnym kompleksie Aspen Golf
Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 37.29 m2
Cena: 46 000 € /// 1 234 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowoczesne mieszkanie z jedną sypialnią w centrum Słonecznego Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 74.48 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Eleganckie mieszkanie jednopokojowe w nowoczesnym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Troszewo”
Troshevo / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 79 m2
Cena: 178 800 € /// 2 263 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane mieszkanie jednopokojowe w pobliżu stoków narciarskich Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa
Obszar: 51.87 m2
Cena: 45 000 € /// 868 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z jedną sypialnią i dużym tarasem panoramicznym z widokiem na Górę Witosza
Lyulin 5 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 78 m2
Cena: 159 990 € /// 2 051 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament z widokiem na morze w doskonale utrzymanym kompleksie w Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 83 m2
Cena: 103 500 € /// 1 247 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament typu boutique z jedną sypialnią 80 metrów od plaży Cacao Beach w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 103.64 m2
Cena: 330 000 € /// 3 184 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią w prestiżowym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Karshiyaka”
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 67 m2
Cena: 166 000 € /// 2 478 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie u podnóża Witoszy, przy bulwarze „Cherni vrah”.
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy
Obszar: 112.19 m2
Cena: 336 570 € /// 3 000 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie przy bulwarze „Cherni Vrah” w „Krastova Vada”
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy
Obszar: 117 m2
Cena: 379 900 € /// 3 247 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie "pod klucz" w kompleksie przy stokach narciarskich Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa
Obszar: 80.37 m2
Cena: 56 000 € /// 697 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament z widokiem na morze w strzeżonym kompleksie w Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 85 m2
Cena: 102 500 € /// 1 206 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie klasy premium w elitarnym kompleksie w dzielnicy „Dragalevtsi”
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 106 m2
Cena: 439 000 € /// 4 142 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 174.61 m2
Cena: 456 169 € /// 2 613 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 193.69 m2
Cena: 506 015 € /// 2 612 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 84.78 m2
Cena: 223 250 € /// 2 633 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 239.62 m2
Cena: 586 170 € /// 2 446 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 112.23 m2
Cena: 285 000 € /// 2 539 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w kompleksie o nowoczesnej architekturze w dzielnicy Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 103.12 m2
Cena: 266 000 € /// 2 580 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 168.77 m2
Cena: 448 928 € /// 2 660 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.