Apartament jednopokojowy w dogodnej lokalizacji 600 m od plaży w Słonecznym Brzegu
Cena:
86 000 € (1 229 €/m2)
*Ceny i dostępność wolnych lokali w projekcie mają charakter orientacyjny. Aby uzyskać aktualne informacje o cenach, prosimy o kontakt!
Nr ref. Numer: LXH-140106 / 3064
Lokalizacja: Nessebar mapa
Typ budynku/kompleksu: Mieszkaniowy
Obszary mieszkaniowe: 70 m2
Rodzaje nieruchomości w budynku/kompleksie: Apartamenty dwupokojowe
Nr ref. Numer: LXH-140106 / 3064
Lokalizacja: Nessebar
Typ budynku/kompleksu: Mieszkaniowy
Klasa budynku/kompleksu:
Obszary mieszkaniowe: 70 m2
Lokalizacja
Budynek położony jest 600 metrów od plaży, w okolicy o doskonałej infrastrukturze i szybkim dostępie do wszystkich niezbędnych udogodnień. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duży sklep spożywczy, apteka, przystanki autobusowe oraz centralny dworzec autobusowy, co zapewnia komfortowe codzienne życie i łatwą komunikację.
Nieruchomość o powierzchni 62 mkw., położona na drugim piętrze, charakteryzuje się funkcjonalnym układem, nadającym się zarówno do użytku własnego, wypoczynku letniego, jak i na inwestycję pod wynajem.
Obszar Słonecznego Brzegu należy do najpopularniejszych na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, dzięki szerokiej plaży, różnorodnym rozrywkom, rozwiniętej infrastrukturze i dogodnemu połączeniu z Nesebyrem i Burgas.
Ośrodek oferuje doskonałe warunki zarówno do wypoczynku sezonowego, jak i całorocznego zamieszkania, a zainteresowanie nieruchomościami w tym rejonie utrzymuje się na stabilnym poziomie, zarówno wśród nabywców z Bułgarii, jak i z zagranicy.
Czekamy na Państwa zapytanie.
Jeśli chcesz umówić się na obejrzenie interesującej Cię nieruchomości lub odwiedzić jedno z naszych biur, skontaktuj się z nami. Aby umówić się na spotkanie lub oględziny, zadzwoń pod numer telefonu podany w ogłoszeniu lub wyślij zapytanie e-mailem. Nasz konsultant pomoże Ci w ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów i ustali dogodny termin.
Szukasz odpowiedniej nieruchomości dla siebie?
Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach i preferencjach. Nasz zespół przeprowadzi dogłębną analizę rynku, aby zaoferować Ci nieruchomości idealnie odpowiadające Twoim kryteriom. Posiadamy wyjątkowe portfolio wysokiej jakości, ekskluzywnych domów, dostępnych wyłącznie dla naszych klientów. Aby być pierwszym, który otrzyma o nich informacje – skontaktuj się z nami.
Usługi dodatkowe
Jako ceniony klient naszej firmy, będziesz miał przywilej korzystania z usług naszego doświadczonego zespołu prawnego całkowicie bezpłatnie. Ponadto oferujemy kompleksowe rozwiązania, w tym ubezpieczenia nieruchomości, bezpłatne doradztwo finansowe, a także korzystne warunki finansowania. Nasze usługi obejmują również odsprzedaż, wynajem i zarządzanie nieruchomościami. Zapewniamy wysokiej jakości remonty i wyposażenie wnętrz za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm wchodzących w skład naszej grupy kapitałowej i będących naszymi wieloletnimi partnerami.
Lokalizacja na mapie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament na pierwszej linii morza w Nesebyrze
Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 88.28 m2
Cena: 211 872 € /// 2 400 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 93.98 m2
Cena: 234 950 € /// 2 500 €/m2
Ekskluzywne apartamenty w doskonałej lokalizacji, zaledwie 100 m od morza w Nesebyrze
Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa
Klasa budynku: Luksusowy
Ceny nieruchomości: 189 622 - 505 680 €
Ceny za m²: 2 350 - 3 322 €/m2
Wybierz tę opcję, a powiadomimy Cię e-mailem w przypadku jakichkolwiek zmian statusu oferty, na przykład:
• Zmiana ceny;
• Nieruchomość weszła w ofertę promocyjną;
• Nieruchomość jest zarezerwowana lub sprzedana;
• Inne wiadomości dotyczące nieruchomości.
• Nieruchomość zostaje wycofana ze sprzedaży;
Możesz w każdej chwili z łatwością zrezygnować z subskrypcji powiadomień.• Zmiany warunków oferty;
• Zmiana kwoty inwestycji;
• Przedmiot inwestycji został w całości zrealizowany;
• Oferta wygasła.
Jeśli w przyszłości zdecydujesz, że nie chcesz już otrzymywać tej oferty, możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji.
Aby otrzymać całkowicie poprawne informacje na temat wolnych nieruchomości dostępnych na sprzedaż w ramach projektu oraz ich aktualnych cen, prosimy o kontakt z naszym biurem, korzystając z podanych danych kontaktowych.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze cenniki były zawsze aktualne i poprawne, jednakże ze względu na dużą liczbę nowych projektów w naszym katalogu oraz dużą dynamikę sprzedaży, często jest to niemożliwe.
Dziękujemy za zrozumienie!

...Jako sprawdzony specjalista, Stonehard PREMIER zajmuje się pozycjonowaniem rynkowym i sprzedażą licznych nowych projektów budowlanych, których realizację powierzyły nam wiodące przedsiębiorstwa w Bułgarii i za granicą...