Opremljen dvosoban apartman blizu ski staza u Pamporovu
Cena:
45 000 € (868 €/m2)
*Ukazane cene i dostupnosti od slobodnih nekretnina u projektu su indikativne. Za aktuelne cenovne informacije, molimo vas da nas kontaktirate!
Ref. Broj: STO-140230 / 398
Lokacija: Pamporovo karta
Tip na zgrada/kompleks: Stambeni
Površine stanova: 51.87 m2
Tipovi nekretnina u zgradi/kompleksu: Jednosobni stanovi
Ref. Broj: STO-140230 / 398
Lokacija: Pamporovo
Tip na zgrada/kompleks: Stambeni
Klas na zgradi/kompleksu:
Površine stanova: 51.87 m2
Tipovi nekretnina u zgradi/kompleksu: Jednosobni stanovi
Prednosti nekretnine i kompleksa:
• Zgrada sa Akt 16;
• Poslednji dostupni apartmani;
• Niska taksa održavanja;
• Prodavnica u kompleksu;
• Funkcionalan lift;
• Panoramski planinski pogledi;
• Asfaltirani put;
• Razvijajući se kraj – pogodan za zimsku i letnju turizam;
• Blizu glavnog puta Smoljan – Pamporovo – Plovdiv;
• Mirna, zelena i čista sredina;
• U neposrednoj blizini jezera – popularno mesto za letnji turizam;
• Video nadzor;
• Samo 900 m od avanturističkog parka „Jazovira“ - užadni park sa devet elemenata, dečji trolej, skokovi na vazdušnu jastuku, slackline, fitnes na otvorenom, kutak za igre, porodična biciklistička staza, šumska staza za trčanje, ribolov i zone za relaksaciju, sa iskusnim instruktorima za vašu bezbednost;
• 850 m do staza - Turistička i mala stena.
O stanu
Stan se nalazi na 4. spratu i ima ukupnu površinu od 51,87 m². Prostor je pogodan kako za ličnu upotrebu, tako i za investiciju ili vikendicu.
Nekretnina se sastoji od hodnika, kupatila/WC-a, dnevnog boravka sa kuhinjom, prelazne spavaće sobe. Prodaje se potpuno namešten i opremljen.
Pamporovo
Pamporovo se nalazi u srcu Rodopa, na nadmorskoj visini od 1650 m, u podnožju vrha Snežanka.
Udaljenosti:
• 220 km od Sofije;
• 85 km od Plovdiva;
• 15 km od Smoljana;
• 10 km od Čepelara.
Kraj je poznat po blagoj zimi, svežem vazduhu i više od 100 sunčanih dana godišnje, što ga čini jednim od najpoželjnijih mesta za zimske sportove i letnji turizam.
Očekujemo Vaš upit
Ako želite da organizujete razgledanje nekretnine koja Vas zanima, ili da posetite neki od naših kancelarija, molimo Vas da nas kontaktirate. Da biste dogovorili dan i vreme za sastanak ili razgledanje, možete pozvati broj telefona naveden u oglasu ili poslati upit putem elektronske pošte. Naš konsultant će Vam pomoći sa svim potrebnim detaljima i dogovoriti Vam pogodno vreme.
Tražite odgovarajuću nekretninu za Vas?
Ne oklevajte da nas kontaktirate i ispričate nam o Vašim potrebama i preferencijama. Naš tim će sprovesti detaljno istraživanje tržišta kako bi Vam ponudio nekretnine koje tačno odgovaraju Vašim kriterijumima. Imamo izuzetno portfolio visokokvalitetnih i ekskluzivnih stanova, koji su dostupni samo našim klijentima. Da biste bili prvi koji će dobiti informacije o njima – kontaktirajte nas.
Dodatne usluge
Kao vredan klijent naše kompanije, imaćete privilegiju da besplatno koristite usluge našeg iskusnog pravnog tima. Pored toga, nudimo kompleksna rešenja koja uključuju imovinsko osiguranje, besplatne finansijske konsultacije, kao i povoljne uslove za finansiranje. Naše usluge se prostiru i na oblast preprodaje, izdavanja u zakup i upravljanja nekretninama. Obezbeđujemo visokokvalitetne radove na popravkama i opremanju preko specijalizovanih firmi koje su deo naše korporativne grupe i naši dugogodišnji profesionalni partneri.
Mesto na karti
PRAVA
PRODAŽBA
PROJEKAT
Pamporovo / Smolyan / Бугарска karta
Plošča: 80.37 m2
Cena: 56 000 € /// 697 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Dvostean apartman sred borovite gori na ski kurortu Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Бугарска karta
Plošča: 87 m2
Cena: 69 000 € /// 793 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Obzaveden apartman u celogodišnjem kompleksu sa pogodnostima u Pamporovu
Pamporovo / Smolyan / Бугарска karta
Plošča: 67.26 m2
Cena: 29 000 € /// 431 €/m2
Izaberite ovu opciju i obaveštavaćemo Vas putem imejla o promenama statusa ponude, na primer:
• Promena cene;
• Nekretnina je ušla u promotivnu ponudu;
• Nekretnina je rezervisana ili prodata;
• Druge novosti vezane za nekretninu.
• Nekretnina je skinuta sa prodaje;
Možete se lako odjaviti sa notifikacija kad god poželite.• Promene uslova ponude;
• Promena iznosa investicije;
• Predmet investicije je u potpunosti realizovan;
• Važenje ponude je isteklo.
Možete se lako odjaviti ako u budućnosti odlučite da više ne želite da pratite ovu ponudu.
Da biste dobili apsolutno tačne informacije o slobodnim nekretninama dostupnim za prodaju u projektu i njihovim aktuelnim cenama, molimo vas da kontaktirate našu kancelariju na navedene kontakt informacije.
Trudimo se da naše cenovnike održavamo apsolutno aktuelnim i tačnim, ali često to nije moguće zbog velikog broja novih projekata u našem katalogu i snažne dinamike prodaje.
Hvala vam na razumevanju!

...Kao dokazani stručnjak Stonehard PREMIER radi na tržišnom pozicioniranju i prodaji brojnih projekata novogradnje, čija je realizacija poverena od strane vodećih preduzetničkih kompanija u Bugarskoj i inostranstvu...