NOVA
OFERTA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Čisto nov, odličan trosoban apartman sa parking mestom do Paradise Center

Cena:

540 000 (4 426 €/m2)

*Ukazane cene i dostupnosti od slobodnih nekretnina u projektu su indikativne. Za aktuelne cenovne informacije, molimo vas da nas kontaktirate!

Ref. Broj: SOF-140015 / 2199

Lokacija: Hladilnika / Sofia karta

Tip na zgrada/kompleks: Stambeni

Površine stanova: 122.01 m2

Tipovi nekretnina u zgradi/kompleksu: Dvosobni stanovi

Ref. Broj: SOF-140015 / 2199

Lokacija: Hladilnika / Sofia

Tip na zgrada/kompleks: Stambeni

Klas na zgradi/kompleksu:  

Površine stanova: 122.01 m2

Tipovi nekretnina u zgradi/kompleksu: Dvosobni stanovi

Opis projekta
Predstavljamo čisto nov, odličan trosoban apartman za prodaju u jednom od najpoželjnijih delova Sofije – kv. "Hladilnika", oblast sa odličnom infrastrukturom i brzim pristupom centru, u neposrednoj blizini bolnice „VITA“, metro stanice i Paradise Center. U blizini se nalaze Južni park i Lovni park – idealni za šetnje, sport i odmor.

Stan se nalazi na 7. spratu od ukupno 9 i ima orijentaciju istok/zapad, što obezbeđuje prirodnu svetlost tokom celog dana.

Apartman do sada nije bio naseljen i nudi se u odličnom stanju – nov, moderan i spreman za useljenje.

Raspored je komforan:

• ulazni hodnik;

• prostrani dnevni boravak sa kuhinjskim blokom i izlazom na terasu;

• ostava pored kuhinje;

• spavaća soba sa sopstvenim kupatilom;

• druga spavaća soba;

• drugo kupatilo sa toaletom.

Dodatno, uz stan postoji opcija kupovine podzemnog parking mesta – 40 000 € / 78233,2 lv.

Očekujemo Vaš upit

Ako želite da organizujete razgledanje nekretnine koja Vas zanima ili da posetite neku od naših kancelarija, molimo Vas da nas kontaktirate. Da biste dogovorili dan i vreme za sastanak ili razgledanje, možete pozvati broj telefona naveden u oglasu ili poslati upit putem elektronske pošte. Naš konsultant će Vam pomoći sa svim potrebnim detaljima i dogovoriti termin koji Vama odgovara.

Tražite odgovarajuću nekretninu za sebe?

Ne oklevajte da nas kontaktirate i ispričate nam o Vašim potrebama i preferencijama. Naš tim će sprovesti detaljno istraživanje tržišta kako bi Vam ponudio nekretnine koje tačno odgovaraju Vašim kriterijumima. Imamo izuzetno bogat portfolio visokokvalitetnih i ekskluzivnih stanova, koji su dostupni samo našim klijentima. Da biste bili među prvima koji će dobiti informacije o njima – kontaktirajte nas.

Dodatne usluge

Kao cenjeni klijent naše kompanije, imaćete privilegiju da besplatno koristite usluge našeg iskusnog pravnog tima. Pored toga, nudimo kompleksna rešenja koja uključuju imovinsko osiguranje, besplatne finansijske konsultacije, kao i povoljne uslove za finansiranje. Naše usluge obuhvataju i oblast preprodaje, izdavanja u zakup i upravljanja nekretninama. Obezbeđujemo visokokvalitetne radove na renoviranju i opremanju preko specijalizovanih firmi koje su deo naše korporativne grupe i naši dugogodišnji profesionalni partneri.

Vaš mobilni broj*

„Stonehard Marketing” DOO štiti Vaše lične podatke i sledi korporativnu Politiku privatnosti, u skladu sa zahtevima Uredbe (EU) br. 2016/679. U sledećem koraku moći ćete da nam dozvolite ili odbijete da čuvamo i obrađujemo Vaše lične podatke. Napravite svoj izbor iz mejla koji ćemo Vam poslati nakon što primimo Vaš upit.

Još nekretnina sa sličnim karakteristikama
NOVA
OFERTA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Бугарска karta

Plošča: 125 m2

Cena: 495 000 € /// 3 960 €/m2

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Бугарска karta

Klas na zgradi/kompleksu: Visok standard

Plošča: 116.34 m2

Cena: 256 000 € /// 2 200 €/m2

NOVA
OFERTA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Бугарска karta

Plošča: 108.99 m2

Cena: 381 465 € /// 3 500 €/m2

...Kao dokazani stručnjak Stonehard PREMIER radi na tržišnom pozicioniranju i prodaji brojnih projekata novogradnje, čija je realizacija poverena od strane vodećih preduzetničkih kompanija u Bugarskoj i inostranstvu...

Izaberite ovu opciju i obaveštavaćemo Vas putem imejla o promenama statusa ponude, na primer:

• Promena cene;

• Nekretnina je ušla u promotivnu ponudu;

• Nekretnina je rezervisana ili prodata;

• Druge novosti vezane za nekretninu.

• Nekretnina je skinuta sa prodaje;

Možete se lako odjaviti sa notifikacija kad god poželite.
Ploština nekretnina u Dubaiju / UAE se izračunava u kvadratnim stopama. Sve površine u ovoj ponudi su automatski preračunate u kvadratne metre prema formuli 1 m² = 10.7639 kv. stopa.
Najmodavac plaća struju, vodu, grejanje/klimatizaciju, internet, kablovsku televiziju i komunalne usluge.
Originalna cena nekretnine je navedena u lokalnoj valuti dirham (AED). Cena navedena u valuti različitoj od dirhama je indikativna i automatski se izračunava po međukursu, koji ažuriramo 4 puta dnevno. Zato cena navedena u valuti različitoj od dirhama (AED) stalno varira, iako u malim granicama.
Cene su orijentacione. Za apsolutno tačnu cenu kalkulaciju i ponudu, molimo kontaktirajte odgovornog konsultanta!
Izaberite ovu opciju i počećete da dobijate nove ponude sa sličnim predmetom investicije i sa lokacijom u istom području.
Še polučavate po imejla svi novi oferti i aktuelna informacija za našu delatnost
S obzirom na trenutnu snažnu dinamiku prodaje i tržišta, cene i dostupnost slobodnih nekretnina u ovom projektu prikazane na našem sajtu mogu se blago razlikovati od aktuelnih.