VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Dvosoban apartman u novoj luksuznoj zgradi pored plaže u Byala

Cena:

123 916 (1 300 €/m2)

*Ukazane cene i dostupnosti od slobodnih nekretnina u projektu su indikativne. Za aktuelne cenovne informacije, molimo vas da nas kontaktirate!

Ref. Broj: VAR-115824 / 3481

Lokacija: Byala (Varna) karta

Tip na zgrada/kompleks: Stambeni

Površine stanova: 95.32 m2

Tipovi nekretnina u zgradi/kompleksu: Jednosobni stanovi

Ref. Broj: VAR-115824 / 3481

Lokacija: Byala (Varna)

Tip na zgrada/kompleks: Stambeni

Klas na zgradi/kompleksu:  

Površine stanova: 95.32 m2

Tipovi nekretnina u zgradi/kompleksu: Jednosobni stanovi

Opis projekta
Predstavljamo dvoiposoban apartman u novoj butik zgradi sa 5 apartmana - spoj luksuza i komfora u portugalskom stilu, u gradu Byala. Izvrsna lokacija blizu supermarketa, pristaništa, plaže, parka i prodavnica.

Zgrada ima Akt 15, a Akt 16 se očekuje u martu 2026. godine.

Nekretnina sa ukupnom površinom od 95.32 m² nalazi se na 3. spratu od 4. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjskim kutkom i trpezarijom, hodnika, ostave, garderobera, spavaće sobe, kupatila sa toaletom i tri terase.

Kompleks nudi dvoiposobne apartmane, trosoban penthaus, apoteku i kafić u prizemlju, kao i terasu na krovu sa đakuzijem - pogodno mesto za sunčanje i odmor sa lepim pogledom.

Na spratu su po dva apartmana, a svaki apartman ima ostavu, terasu i pogled na more.

Nekretnine se predaju u stanju završene po BDS standardima.

Na teritoriji postoji parking i zadnje dvorište za vlasnike, sve što vam je potrebno za vašu udobnost.

Zgrada je energetski efikasna za celogodišnje stanovanje.

Šeme plaćanja su fleksibilne, u skladu sa željama klijenta.

Za više informacija, molimo kontaktirajte nas.

Vaš mobilni broj*

„Stonehard Marketing” DOO štiti Vaše lične podatke i sledi korporativnu Politiku privatnosti, u skladu sa zahtevima Uredbe (EU) br. 2016/679. U sledećem koraku moći ćete da nam dozvolite ili odbijete da čuvamo i obrađujemo Vaše lične podatke. Napravite svoj izbor iz mejla koji ćemo Vam poslati nakon što primimo Vaš upit.

Još nekretnina sa sličnim karakteristikama
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Byala (Varna) / Varna / Бугарска karta

Plošča: 99 m2

Cena: 68 900 € /// 696 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Nov dvoetažan apartman u butik zgradi do plaže u Byala

Byala (Varna) / Varna / Бугарска karta

Plošča: 84.04 m2

Cena: 100 848 € /// 1 200 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Byala (Varna) / Varna / Бугарска karta

Cene na imovinu: 100 848 - 136 528

Cene po m²: 1 200 - 1 400 €/m2

...Kao dokazani stručnjak Stonehard PREMIER radi na tržišnom pozicioniranju i prodaji brojnih projekata novogradnje, čija je realizacija poverena od strane vodećih preduzetničkih kompanija u Bugarskoj i inostranstvu...

Izaberite ovu opciju i obaveštavaćemo Vas putem imejla o promenama statusa ponude, na primer:

• Promena cene;

• Nekretnina je ušla u promotivnu ponudu;

• Nekretnina je rezervisana ili prodata;

• Druge novosti vezane za nekretninu.

• Nekretnina je skinuta sa prodaje;

Možete se lako odjaviti sa notifikacija kad god poželite.
Ploština nekretnina u Dubaiju / UAE se izračunava u kvadratnim stopama. Sve površine u ovoj ponudi su automatski preračunate u kvadratne metre prema formuli 1 m² = 10.7639 kv. stopa.
Najmodavac plaća struju, vodu, grejanje/klimatizaciju, internet, kablovsku televiziju i komunalne usluge.
Originalna cena nekretnine je navedena u lokalnoj valuti dirham (AED). Cena navedena u valuti različitoj od dirhama je indikativna i automatski se izračunava po međukursu, koji ažuriramo 4 puta dnevno. Zato cena navedena u valuti različitoj od dirhama (AED) stalno varira, iako u malim granicama.
Cene su orijentacione. Za apsolutno tačnu cenu kalkulaciju i ponudu, molimo kontaktirajte odgovornog konsultanta!
Izaberite ovu opciju i počećete da dobijate nove ponude sa sličnim predmetom investicije i sa lokacijom u istom području.
Še polučavate po imejla svi novi oferti i aktuelna informacija za našu delatnost
S obzirom na trenutnu snažnu dinamiku prodaje i tržišta, cene i dostupnost slobodnih nekretnina u ovom projektu prikazane na našem sajtu mogu se blago razlikovati od aktuelnih.