Oferte za veliki stanovi u Plovdiv, Bugarska za prodaju

Ponude nekretnina u novoizgrađenim zgradama i kompleksima od proverenih građevinsko-preduzetničkih kompanija u regionu

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Panoramski stan sa tri spavaće sobe i dva parking mesta pored Grebne baze

Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Plošča: 222 m2

Cena: 355 000 € /// 1 599 €/m2

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Prostoran četvorosoban apartman u prestižnom Royal Garden 2

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Plošča: 206.70 m2

Cena: 478 400 € /// 2 314 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Mnogostean apartman u novom kompleksu u kv. "Belomorski"

Belomorski / Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Plošča: 178.25 m2

Cena: CENA NA UPIT ///

NOVA
OFERTA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Novi prostran stan u savremenom kompleksu sa Akt 16 do parka

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Plošča: 166 m2

Cena: 273 000 € /// 1 645 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Četvoroiposoban apartman u novom luksuznom kompleksu pored Grebne baze

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Standardan

Plošča: 182.51 m2

Cena: CENA NA UPIT ///

Abonirajte se za naj-novije ponude i projekte sa sličnim karakteristikama!

Stonehard PREMIER je konsultantska kompanija, deo LUXIMMO GROUP, specijalizovana za prodaju i marketing nekretnina novogradnje u vrednim projektima renomiranih građevinskih preduzetnika.
Svakog dana u naš portfolio se dodaju nove ponude za nekretnine i projekte, od kojih neke mogu odgovarati Vašoj potražnji. Zato Vam preporučujemo da se pretplatite kako biste pravovremeno dobijali svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama kao one koje tražite, prikazane na ovoj stranici.
Ukoliko kasnije odlučite, lako se možete odjaviti ili korigovati kriterijume po kojima želite da Vam šaljemo nove ponude.

Primaćete putem mejla svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama.

Možete lako da se odjavite ili da korigujete željene parametre.

Категорията многостайни апартаменти в България е насочена към купувачи, които търсят мащаб, функционалност и дългосрочна стойност. Това са имоти с четири и повече стаи, които осигуряват просторна жилищна среда, подходяща за големи семейства, многочленни домакинства или клиенти с високи изисквания към личното пространство.

В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани имоти в София, Пловдив, Варна, Бургас и водещи курорти с престижна локация и инвестиционен потенциал.