Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 26
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartament luminos cu două camere „la cheie” într-un complex nou în cartierul „Kârșiyaka”
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 73.43 m²
Preţ: 149 000 € /// 2 029 €/m²
W Residences - apartamente premium în trei turnuri elegante lângă Palm Jumeirah
Dubai Marina / Dubai / Emiratul Dubaiului / EAU hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 936 896 - 9 448 620 €
Prețuri pe m²: 9 858 - 14 902 €/m²
Apartamente în Akala Residences - un mediu de locuit sănătos în inima Dubaiului
Zaabeel 2 / Dubai / Emiratul Dubaiului / EAU hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 896 131 - 20 616 874 €
Prețuri pe m²: 8 793 - 15 171 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră într-un apart-hotel excelent pe malul mării în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 66.80 m²
Preţ: 139 900 € /// 2 094 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un apart-hotel excelent pe malul mării în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 61 m²
Preţ: 135 000 € /// 2 213 €/m²
Apartamente în Tonino Lamborghini Residences, la prima linie de mare pe Al Marjan Island
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emiratul Ras Al Khaimah / EAU hartă
Clasa de construcție: Premium
Prețurile proprietăților: 446 252 - 3 844 349 €
Prețuri pe m²: 8 667 - 11 874 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat în complexul Aspen Valley, aproape de Pirin Golf & Country Club
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 41 m²
Preţ: 35 500 € /// 866 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex închis pe plaja Kavaците
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 65 m²
Preţ: 98 333 € /// 1 513 €/m²
Studii și apartamente confortabile în Inara by Imtiaz - clădire modernă în Dubai South
Dubai South / Dubai / Emiratul Dubaiului / EAU hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 257 711 - 372 509 €
Prețuri pe m²: 3 530 - 3 909 €/m²
DREPTURI
Clădire rezidențială nouă lângă parcul "Zaimov" și la câțiva metri de "Doktorski pametnik"
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 555 000 €
Prețuri pe m²: 4 974 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere frontală la mare în stațiunea Zlatni Piasăci
Golden Sands / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 108 m²
Preţ: 205 200 € /// 1 900 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Casă nouă la glet și șapă, cu curte în complexul boutique Serenity Six, lângă Aheloy
Aheloy / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 182 m²
Preţ: 165 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex elegant pe malul mării în Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 72.50 m²
Preţ: 130 000 € /// 1 793 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament minunat cu trei camere cu panoramă la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 124 m²
Preţ: 215 000 € /// 1 734 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Casă nouă finalizată cu curte în complexul boutique Serenity Six, aproape de mare
Aheloy / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 182 m²
Preţ: 190 000 € ///
Birouri moderne lângă bd. "Cherni vrah", metrou "Vitosha" și Paradise Mall
PZ Hladilnika / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 525 000 - 3 605 000 € (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu panoramă spre mare și pădure în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 81 m²
Preţ: 139 900 € /// 1 727 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex nou, aproape de stația de metrou și Paradise Mall
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 147.05 m²
Preţ: 399 000 € /// 2 713 €/m²
DREPTURI
Apartament cu două camere cu terasă mare într-un complex de lux în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 73.89 m²
Preţ: 92 363 € /// 1 250 €/m²
DREPTURI
Apartament cu trei camere în partea de sud în popularul Belvedere Holiday Club din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 99.25 m²
Preţ: 124 063 € /// 1 250 €/m²
DREPTURI
Apartament spațios cu trei camere în Belvedere Holiday Club din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 110.99 m²
Preţ: 138 738 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire nouă modernă cu Act 16 în "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 104.99 m²
Preţ: 262 500 € /// 2 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat într-un complex deschis pe tot parcursul anului cu facilități în Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulgaria hartă
Zonă: 67.26 m²
Preţ: 29 000 € /// 431 €/m²
Clădire rezidențială multifamilială cu curte verde și diferite tipuri de apartamente în cartierul "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: PREȚ LA CERERE
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.