Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 10
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu patru camere într-o clădire rezidențială inovatoare, eficientă din punct de vedere energetic, cu instalație fotovoltaică
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 172.35 m²
Preţ: 448 110 € /// 2 600 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament stilat cu două camere în complexul prestigios Residential Park
Trakiya / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 72.29 m²
Preţ: 169 000 € /// 2 338 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Magazin sau birou într-un complex nou în Studenski grad
Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 62.38 m²
Preţ: 162 190 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu o vedere excepțională în Clădirea Anului 2025
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 90 m²
Preţ: 337 500 € /// 3 750 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere pe prima linie la mare cu vedere la mare în Biala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 302.92 m²
Preţ: 250 000 € /// 825 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Magazin sau birou într-un complex modern în Student City
Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 87.04 m²
Preţ: 226 300 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Studio într-o clădire rezidențială nouă lângă plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 39.26 m²
Preţ: 49 088 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire rezidențială nouă lângă plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 102.47 m²
Preţ: 126 088 € /// 1 230 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-o clădire rezidențială nouă lângă plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 66.07 m²
Preţ: 87 239 € /// 1 320 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 73.83 m²
Preţ: 97 495 € /// 1 321 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 186.94 m²
Preţ: 600 000 € /// 3 210 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 84.18 m²
Preţ: 365 000 € /// 4 336 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare la 50 de metri de plajă în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 90 m²
Preţ: 189 000 € /// 2 100 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu două camere și terasă, aproape de plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 65.41 m²
Preţ: 81 763 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 70.43 m²
Preţ: 84 516 € /// 1 200 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră nouă construcție, lângă plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 35.60 m²
Preţ: 47 005 € /// 1 320 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră cu locație excelentă, aproape de plaja din Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 38.01 m²
Preţ: 47 513 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio cu o locație excelentă, lângă plaja din Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 30.02 m²
Preţ: 36 024 € /// 1 200 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat într-un complex excelent pe malul mării în Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 45 m²
Preţ: 41 500 € /// 922 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu cinci camere într-un complex nou de lux în cartierul "Чайка"
Chayka / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 206 m²
Preţ: 840 000 € /// 4 078 €/m²
Apartamente excepționale într-o locație excelentă, la doar 100 m de mare în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 189 622 - 505 680 €
Prețuri pe m²: 2 350 - 3 322 €/m²
PROIECT
Apartament tip boutique cu două dormitoare într-o clădire nouă și sofisticată din zona Starite Lozya
m-t Trakata / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 153.51 m²
Preţ: 570 000 € /// 3 713 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere de vânzare, la cheie, construcție nouă în cartierul „Krastova vada“ ACT 16 iunie
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 81.60 m²
Preţ: 285 600 € /// 3 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu două camere, situat în apropiere de telescaunul din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 72 m²
Preţ: 84 000 € /// 1 167 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.