Oferte pentru imobile în Bulgaria de vânzare - Pagina 8
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat într-un complex excelent pe malul mării în Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 45 m²
Preţ: 41 500 € /// 922 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu cinci camere într-un complex nou de lux în cartierul "Чайка"
Chayka / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 206 m²
Preţ: 840 000 € /// 4 078 €/m²
PROIECT
Apartament tip boutique cu două dormitoare într-o clădire nouă și sofisticată din zona Starite Lozya
m-t Trakata / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 153.51 m²
Preţ: 570 000 € /// 3 713 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere de vânzare, la cheie, construcție nouă în cartierul „Krastova vada“ ACT 16 iunie
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 81.60 m²
Preţ: 285 600 € /// 3 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu două camere, situat în apropiere de telescaunul din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 72 m²
Preţ: 84 000 € /// 1 167 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament luxos cu trei camere și vedere panoramică la mare în m-t Alen Mak
Alen Mak / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 136.69 m²
Preţ: 330 000 € /// 2 414 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat, situat în complexul Aspen Golf Resort
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 49 m²
Preţ: 54 000 € /// 1 102 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere și loc de parcare la etajul 8 în „Teatralna Park Residence”
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 64.44 m²
Preţ: 416 974 € /// 6 471 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament exclusivist cu patru camere în complexul de elită Gloria Palace Residence
Gorna Banya / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 240 m²
Preţ: 670 000 € /// 2 792 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere de vânzare în clădire boutique „la cheie“ cu ACT 16 iunie în cartierul „Krastova vada“
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 76.78 m²
Preţ: 268 730 € /// 3 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere de vânzare înainte de Act 16 în cartierul "Krastova vada"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 108.99 m²
Preţ: 381 465 € /// 3 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio confortabil în inima cartierului Sv. Sv. Konstantin și Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 53.59 m²
Preţ: 154 900 € /// 2 890 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio într-o clădire nouă modernă cu Act 16 în cartierul "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 41.69 m²
Preţ: 104 225 € /// 2 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio spațios cu terasă mare și vedere panoramică la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 101 m²
Preţ: 121 000 € /// 1 198 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere panoramică la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 86 m²
Preţ: 103 000 € /// 1 198 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere panoramică la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 88 m²
Preţ: 105 600 € /// 1 200 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Casă cu două etaje în complex nou de case în cartierul "Belomorski"
Belomorski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 198 m²
Preţ: 284 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Proprietate cu două camere într-o clădire rezidențială fără taxă de întreținere în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 53.45 m²
Preţ: 46 500 € /// 870 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere, luminos, în centrul stațiunii Slănčev brâg
Tsentar / Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 45 m²
Preţ: 95 000 € /// 2 111 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere în partea de sud, în clădirea "Prespa" din cartierul "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 75 m²
Preţ: 198 000 € /// 2 640 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu două camere în complexul Aspen Valley în zona Pirin Golf
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 68 m²
Preţ: 48 500 € /// 713 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat cu terasă și panoramă montană într-un complex excelent în Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulgaria hartă
Zonă: 40.86 m²
Preţ: 31 000 € /// 759 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu loc de parcare la etajul 10 în „Teatralna Park Residence”
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 62.41 m²
Preţ: 323 536 € /// 5 184 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex cu numeroase facilități în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 55 m²
Preţ: 103 500 € /// 1 882 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.