Apartament modern cu două camere și curte sudică într-un complex închis în cartierul "Vitosha"
Preţ:
540 000 € (6 353 €/m²)
*Prețurile și disponibilitatea proprietăților vacante din cadrul proiectului sunt orientative. Pentru informații actualizate despre prețuri, vă rugăm să ne contactați!
Ref. Număr: SOF-139955 / 4975
Locaţie: Vitosha / Sofia hartă
Tipul clădirii/complexului: Rezidențial
Zone de locuit: 85 m²
Tipuri de proprietăți din clădire/complex: Apartamente cu 2 camere
Ref. Număr: SOF-139955 / 4975
Locaţie: Vitosha / Sofia
Tipul clădirii/complexului: Rezidențial
Clasa clădirii/complexului:
Zone de locuit: 85 m²
Locația oferă acces rapid la bd. „Simeonovsko shose“, Drumul de centură și centrul orașului, precum și proximitate convenabilă față de școli private, grădinițe, magazine, restaurante și toate facilitățile necesare pentru un trai confortabil.
Locuința este situată la parter și are orientare sudică, ceea ce asigură multă lumină naturală și o atmosferă primitoare pe tot parcursul zilei.
Apartamentul impresionează printr-un interior modern, tonuri luminoase, o compartimentare funcțională și o zonă exterioară spațioasă cu decking, care continuă natural spațiul de locuit.
Compartimentare:
• antreu;
• living spațios cu bucătărie și zonă de luat masa;
• depozit;
• dormitor;
• baie cu toaletă;
• curte sudică cu decking de aproximativ 15 mp.
Proprietatea este oferită mobilată modern și echipată cu tot ce este necesar pentru locuit.
Interiorul este realizat într-un stil contemporan cu tonuri calde și naturale, mobilă funcțională și atenție la detalii, creând o senzație de confort și liniște.
Complexul oferă un mediu sigur și bine întreținut, cu acces controlat și zone comune amenajate cu verdeață.
La locuință se adaugă un loc de parcare la un preț suplimentar de 40.000 euro / 78.233,2 BGN.
Proprietatea este o alegere excelentă atât pentru uz personal, cât și ca investiție cu potențial de închiriere într-una dintre cele mai căutate zone sudice din Sofia.
Așteptăm întrebările dumneavoastră
Dacă doriți să programați o vizionare a proprietății care vă interesează sau să vizitați unul dintre birourile noastre, vă rugăm să ne contactați. Pentru a stabili ziua și ora pentru întâlnire sau vizionare, puteți suna la numărul de telefon indicat în anunț sau trimite o solicitare prin e-mail. Consultantul nostru vă va asista cu toate detaliile necesare și va programa o oră convenabilă pentru dumneavoastră.
Căutați proprietatea potrivită pentru dumneavoastră?
Nu ezitați să ne contactați și să ne povestiți despre nevoile și preferințele dumneavoastră. Echipa noastră va efectua o cercetare amănunțită a pieței pentru a vă oferi proprietăți care corespund exact criteriilor dumneavoastră. Dispunem de un portofoliu exclusiv de locuințe de înaltă calitate și exclusiviste, disponibile doar pentru clienții noștri. Pentru a fi printre primii care primesc informații despre acestea – contactați-ne.
Servicii suplimentare
Ca client valoros al companiei noastre, veți avea privilegiul de a beneficia gratuit de serviciile echipei noastre juridice experimentate. În plus, oferim soluții complexe, inclusiv asigurare de proprietate, consultanță financiară gratuită, precum și condiții avantajoase de finanțare. Serviciile noastre se extind și în domeniul revânzării, închirierii și administrării proprietăților. Asigurăm lucrări de reparații de înaltă calitate și mobilare prin firme specializate, care fac parte din grupul nostru corporativ și sunt parteneri noștri profesioniști de lungă durată.
Locație pe hartă
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Proprietate modernă cu două camere în "Manastirski livadi", aproape de Yuzhen park
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 72 m²
Preţ: 220 000 € /// 3 056 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu o vedere excepțională în Clădirea Anului 2025
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 90 m²
Preţ: 337 500 € /// 3 750 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 84.18 m²
Preţ: 365 000 € /// 4 336 €/m²
Selectați această opțiune și vă vom anunța prin e-mail dacă apar modificări ale stării ofertei, de exemplu:
• Modificarea prețului;
• Proprietatea a intrat într-o ofertă promoțională;
• Proprietatea este rezervată sau vândută;
• Alte știri legate de proprietate.
• Proprietatea este scoasă de la vânzare;
Te poți dezabona cu ușurință de la notificări oricând dorești.• Modificări ale termenilor ofertei;
• Modificarea valorii investiției;
• Obiectul investiției a fost realizat integral;
• Oferta a expirat.
Vă puteți dezabona cu ușurință dacă decideți în viitor că nu mai doriți să urmați această ofertă.
Pentru a primi informații absolut corecte despre proprietățile vacante disponibile spre vânzare în cadrul proiectului și prețurile lor actuale, vă rugăm să contactați biroul nostru la informațiile de contact furnizate.
Depunem toate eforturile pentru a menține listele noastre de prețuri absolut actualizate și corecte, dar acest lucru este adesea imposibil, având în vedere numărul mare de proiecte noi din catalogul nostru și vânzările extrem de dinamice.
Vă mulțumim pentru înțelegere!

...În calitate de specialist dovedit, Stonehard PREMIER lucrează la poziționarea pe piață și la vânzările a numeroase proiecte de construcții noi, a căror implementare ne-a fost încredințată de companii antreprenoriale de top din Bulgaria și din străinătate...