Apartament cu trei camere de vânzare în cartierul „Triunghiul“, cartierul Nadezhda
Preţ:
251 375 € (2 500 €/m²)
*Prețurile și disponibilitatea proprietăților vacante din cadrul proiectului sunt orientative. Pentru informații actualizate despre prețuri, vă rugăm să ne contactați!
Ref. Număr: Kbs 135384 / 4814
Locaţie: Nadezhda 1 / Sofia hartă
Tipul clădirii/complexului: Rezidențial
Zone de locuit: 100.55 m²
Tipuri de proprietăți din clădire/complex: Apartamente cu 3 camere
Ref. Număr: Kbs 135384 / 4814
Locaţie: Nadezhda 1 / Sofia
Tipul clădirii/complexului: Rezidențial
Clasa clădirii/complexului:
Zone de locuit: 100.55 m²
Avem plăcerea să vă prezentăm o clădire boutique cu un total de 9 apartamente, situată într-una dintre cele mai convenabile și preferate zone ale cartierului „Nadezhda“ – cartierul „Triunghiul“. În prezent sunt disponibile 4 apartamente libere, cu suprafețe între 62,57 mp și 97,7 mp și prețuri în intervalul de la 156.425 € (≈ 305.833 BGN) până la 244.250 € (≈ 478.024 BGN). Toate locuințele sunt oferite la prețul de 2.500 €/mp (≈ 4.890 BGN).
Sunt disponibile și locuri de parcare la prețul de 25.000 € cu TVA (≈ 48.896 BGN).
Oferta specifică este pentru un apartament cu trei camere #8 la etajul patru, cu o suprafață totală de 100,55 mp, distribuit între hol de intrare, living spațios, două dormitoare, două băi cu WC și terasă.
Caracteristici ale clădirii:
Arhitectură modernă și execuție de calitate;
Ferestre SCHUCO, geam termopan triplu PVC;
Lift ORONA – fiabil și silențios;
Instalații pentru aer condiționat și boiler în fiecare locuință;
Materiale și execuție de înaltă calitate, garantând confort și durabilitate.
Schema de plată: 30% la semnarea contractului preliminar;
Restul – conform condițiilor de finanțare ale clientului.
Locație și avantaje ale zonei: Cartierul „Triunghiul“ este unul dintre cartierele rezidențiale bine stabilite și bine amenajate din Sofia, situat în sectorul „Nadezhda“. Amplasamentul asigură o conexiune excelentă de transport – stația de metrou „Han Kubrat“ se află la aproximativ 10 minute de mers pe jos, iar în apropiere sunt stații de transport public cu legături convenabile către centru și alte părți ale orașului.
La distanță de mers pe jos se găsesc școli, grădinițe, magazine și supermarketuri, ceea ce face locația convenabilă pentru familii cu copii. Zona oferă și spații verzi și parcuri, unde vă puteți bucura de plimbări și liniște după o zi agitată.
Soluția ideală pentru persoanele care caută o locuință modernă, cu execuție de înaltă calitate, distribuții funcționale și o locație excelentă. Indiferent dacă căutați un apartament pentru uz personal sau ca investiție, acest proiect combină toate avantajele necesare.
Așteptăm întrebările dumneavoastră
Dacă doriți să organizați o vizionare a proprietății care vă interesează sau să vizitați unul dintre birourile noastre, vă rugăm să ne contactați. Pentru a stabili ziua și ora întâlnirii sau vizionării, puteți suna la numărul de telefon indicat în anunț sau trimite o solicitare prin e-mail. Consultantul nostru vă va oferi toate detaliile necesare și va programa un moment convenabil pentru dumneavoastră.
Căutați proprietatea potrivită pentru dumneavoastră?
Nu ezitați să ne contactați și să ne povestiți despre nevoile și preferințele dumneavoastră. Echipa noastră va efectua o cercetare amănunțită a pieței pentru a vă oferi proprietăți care corespund exact criteriilor dumneavoastră. Dispunem de un portofoliu exclusiv de locuințe de înaltă calitate și exclusive, disponibile doar pentru clienții noștri. Pentru a fi printre primii care primesc informații despre acestea – contactați-ne.
Servicii suplimentare
Ca client valoros al companiei noastre, veți avea privilegiul de a beneficia gratuit de serviciile echipei noastre juridice experimentate. În plus, oferim soluții complexe, inclusiv asigurare de proprietate, consultanță financiară gratuită, precum și condiții avantajoase de finanțare. Serviciile noastre se extind și în domeniul revânzării, închirierii și administrării proprietăților. Asigurăm lucrări de reparații de înaltă calitate și mobilare prin firme specializate, care fac parte din grupul nostru corporativ și sunt partenerii noștri profesioniști de lungă durată.
Locație pe hartă
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu terasă panoramică și priveliști impresionante într-o clădire boutique în cartierul "Boyana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 200 m²
Preţ: 333 333 € /// 1 667 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios de vânzare cu curte și ACT 16 în cartierul "Boyana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 105 m²
Preţ: 260 000 € /// 2 476 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament boutique cu trei camere, cu design interior și curte în KANSO
Pavlovo / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 144.72 m²
Preţ: 480 000 € /// 3 317 €/m²
Selectați această opțiune și vă vom anunța prin e-mail dacă apar modificări ale stării ofertei, de exemplu:
• Modificarea prețului;
• Proprietatea a intrat într-o ofertă promoțională;
• Proprietatea este rezervată sau vândută;
• Alte știri legate de proprietate.
• Proprietatea este scoasă de la vânzare;
Te poți dezabona cu ușurință de la notificări oricând dorești.• Modificări ale termenilor ofertei;
• Modificarea valorii investiției;
• Obiectul investiției a fost realizat integral;
• Oferta a expirat.
Vă puteți dezabona cu ușurință dacă decideți în viitor că nu mai doriți să urmați această ofertă.
Pentru a primi informații absolut corecte despre proprietățile vacante disponibile spre vânzare în cadrul proiectului și prețurile lor actuale, vă rugăm să contactați biroul nostru la informațiile de contact furnizate.
Depunem toate eforturile pentru a menține listele noastre de prețuri absolut actualizate și corecte, dar acest lucru este adesea imposibil, având în vedere numărul mare de proiecte noi din catalogul nostru și vânzările extrem de dinamice.
Vă mulțumim pentru înțelegere!

...În calitate de specialist dovedit, Stonehard PREMIER lucrează la poziționarea pe piață și la vânzările a numeroase proiecte de construcții noi, a căror implementare ne-a fost încredințată de companii antreprenoriale de top din Bulgaria și din străinătate...