Oferty nieruchomości w regionie Burgas, Bułgaria na sprzedaż - Страница 7

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z ogrodem w dzielnicy Budjaka w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 113.11 m2

Cena: 149 000 € /// 1 317 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowy apartament z przestronnym ogrodem w dzielnicy Budjaka w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 108.31 m2

Cena: 167 000 € /// 1 542 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowy trzypokojowy apartament z prywatnym ogrodem w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 103.96 m2

Cena: 147 000 € /// 1 414 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowa willa w elitarnym kompleksie, zaledwie kilka minut od plaż Słonecznego Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 290 m2

Cena: 1 100 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Willa parterowa z basenem w ogrodzonym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 158.30 m2

Cena: 590 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowy dwupoziomowy dom z ogródkiem i dwiema sypialniami, w kompleksie z basenem w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 105.30 m2

Cena: 156 000 € /// 1 481 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowy apartament z widokiem na morze w dzielnicy Sarafovo w Burgas

Sarafovo / Burgas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 250 m2

Cena: 209 000 € /// 836 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Willa z basenem w ekskluzywnym, strzeżonym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 290 m2

Cena: 750 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Elegancka willa z basenem w ogrodzonym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 295 m2

Cena: 650 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w budynku 100 metrów od Centralnej Plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 33.23 m2

Cena: 44 860 € /// 1 350 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy z miejscem parkingowym 100 metrów od Centralnej Plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 54.33 m2

Cena: 84 062 € /// 1 547 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowy apartament typu maisonette w zamkniętym kompleksie przy plaży Rawda

Ravda / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 108 m2

Cena: 180 000 € /// 1 667 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe, umeblowane mieszkanie z czterema sypialniami, blisko plaży Cacao

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 96.41 m2

Cena: 139 000 € /// 1 442 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy z werandą w elitarnym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 34 m2

Cena: 70 900 € /// 2 085 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Wyrafinowana restauracja w eleganckim kompleksie z udogodnieniami w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 118 m2

Cena: 320 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Centrum fitness ze strefą SPA w butikowym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 1,017 m2

Cena: 1 500 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament w doskonałym nadmorskim aparthotelu w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 66.80 m2

Cena: 139 900 € /// 2 094 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 61 m2

Cena: 135 000 € /// 2 213 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią w zamkniętym kompleksie na plaży Kavatsite

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 65 m2

Cena: 98 333 € /// 1 513 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowy dom z tynkiem i sztukaterią, z podwórkiem w butikowym kompleksie Serenity Six, niedaleko Aheloy

Aheloy / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 182 m2

Cena: 165 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w eleganckim kompleksie nadmorskim w Rawdzie

Ravda / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 72.50 m2

Cena: 130 000 € /// 1 793 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Piękny apartament z dwiema sypialniami i widokiem na morze w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 124 m2

Cena: 215 000 € /// 1 734 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowo wykończony dom z ogrodem w luksusowym kompleksie Serenity Six, blisko morza

Aheloy / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 182 m2

Cena: 190 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z widokiem na morze i las w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 81 m2

Cena: 139 900 € /// 1 727 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.