Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 26
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w eleganckim kompleksie nadmorskim w Rawdzie
Ravda / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 72.50 m2
Cena: 130 000 € /// 1 793 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Piękny apartament z dwiema sypialniami i widokiem na morze w Świętym Własie
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 124 m2
Cena: 215 000 € /// 1 734 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowo wykończony dom z ogrodem w luksusowym kompleksie Serenity Six, blisko morza
Aheloy / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 182 m2
Cena: 190 000 € ///
Nowoczesne biura obok Cherni Vrah Blvd., metra Vitosha i Paradise Mall
PZ Hladilnika / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 525 000 - 3 605 000 € (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowy apartament z widokiem na morze i las w Świętym Własie
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 81 m2
Cena: 139 900 € /// 1 727 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie, blisko stacji metra i centrum handlowego Paradise Mall
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 147.05 m2
Cena: 399 000 € /// 2 713 €/m2
PRAWA
Jednopokojowy apartament z dużym tarasem w luksusowym kompleksie w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 73.89 m2
Cena: 92 363 € /// 1 250 €/m2
PRAWA
Dwupokojowe mieszkanie z ekspozycją południową w popularnym Belvedere Holiday Club w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 99.25 m2
Cena: 124 063 € /// 1 250 €/m2
PRAWA
Przestronny apartament z dwiema sypialniami w Belvedere Holiday Club w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 110.99 m2
Cena: 138 738 € /// 1 250 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym nowym budynku przy ul. Akt 16 w \"Malinova Dolina\"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 104.99 m2
Cena: 262 500 € /// 2 500 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane mieszkanie w całorocznym kompleksie z udogodnieniami w Pamporowie
Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa
Obszar: 67.26 m2
Cena: 29 000 € /// 431 €/m2
Budynek mieszkalny wielorodzinny z zagospodarowanym ogrodem i różnymi typami mieszkań w dzielnicy „Malinova Dolina”
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przytulny apartament z jedną sypialnią, zaledwie kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 78 m2
Cena: 105 000 € /// 1 346 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w zamkniętym kompleksie w Świętym Własie
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 93 m2
Cena: 155 000 € /// 1 667 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przytulne mieszkanie z jedną sypialnią i widokiem na morze w zamkniętym kompleksie w Byali
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 99 m2
Cena: 68 900 € /// 696 €/m2
PRAWA
Jednopokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 73.45 m2
Cena: 168 500 € /// 2 294 €/m2
Nowy projekt mieszkaniowy składający się z trzech budynków o różnym typie mieszkań w dzielnicy „Dianabad”
Dianabad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 187 859 - 450 565 €
Ceny za m²: 2 744 - 3 590 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie z garażem podziemnym w elitarnym budynku „Kosher”
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 130 m2
Cena: 799 000 € /// 6 146 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie z udogodnieniami w Nesebyrze
Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 34 m2
Cena: 56 900 € /// 1 674 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie dwupokojowe, od strony południowej, w nowoczesnym budynku naprzeciwko budynku nr 16
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 151.83 m2
Cena: 394 758 € /// 2 600 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Sprzedam odnowione mieszkanie dwupokojowe z balkonem w kompleksie całorocznym
Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 85.95 m2
Cena: 99 500 € /// 1 158 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowocześnie urządzony apartament z dwiema sypialniami na urlop narciarski i SPA w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 110 m2
Cena: 150 000 € /// 1 364 €/m2
Nowo wybudowany budynek u podnóża Witoszy
Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 299 640 - 400 125 €
Ceny za m²: 3 000 - 3 300 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane studio na sprzedaż w kompleksie Aspen Suites
Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 45 m2
Cena: 43 000 € /// 956 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.