Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 9
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe dwupokojowe mieszkanie w energooszczędnym budynku klasy A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 139.88 m2
Cena: 420 000 € /// 3 003 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe mieszkanie jednopokojowe w energooszczędnym budynku klasy A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 76.31 m2
Cena: 229 167 € /// 3 003 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowe mieszkanie w pierwszej linii w Nessebarze
Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 132.97 m2
Cena: 319 128 € /// 2 400 €/m2
Butikowy budynek u podnóża góry Witosza - dzielnica Boyana
Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 172 072 - 719 504 € (bez VAT)
Ceny za m²: 2 630 - 2 930 €/m2 (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe mieszkanie jednopokojowe z miejscem parkingowym w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 76.05 m2
Cena: 154 000 € /// 2 025 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Zupełnie nowy, doskonały apartament z dwiema sypialniami i miejscem parkingowym tuż obok Paradise Center
Hladilnika / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 122.01 m2
Cena: 540 000 € /// 4 426 €/m2
Apartamenty w dzielnicy Raw – luksusowy apartament z udogodnieniami w pobliżu Jebel Ali
Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 152 049 - 458 960 €
Ceny za m²: 3 528 - 4 305 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane mieszkanie jednopokojowe położone w pobliżu wyciągu narciarskiego w Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 57 m2
Cena: 80 000 € /// 1 404 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 51.67 m2
Cena: 79 000 € /// 1 529 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Górę Witosza w kompleksie „Kosher” z garażem
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 125 m2
Cena: 495 000 € /// 3 960 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowoczesny apartament z jedną sypialnią w „Manastirski Livadi”, niedaleko South Park
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 72 m2
Cena: 220 000 € /// 3 056 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dom dwukondygnacyjny na osiedlu zamkniętym, w malowniczej okolicy w pobliżu Słonecznego Brzegu
Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 150 m2
Cena: 195 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie "pod klucz" na osiedlu z udogodnieniami w Koszaricy
Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 33.44 m2
Cena: 35 000 € /// 1 047 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny apartament z jedną sypialnią i kominkiem w kompleksie całorocznym
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 63.28 m2
Cena: 99 000 € /// 1 564 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie czteropokojowe w innowacyjnym, energooszczędnym budynku mieszkalnym z instalacją fotowoltaiczną
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 172.35 m2
Cena: 448 110 € /// 2 600 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Stylowy apartament z jedną sypialnią w prestiżowym kompleksie Residential Park
Trakiya / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 72.29 m2
Cena: 169 000 € /// 2 338 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Sklep lub biuro w nowym kompleksie w Studentskim Gradzie
Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 62.38 m2
Cena: 162 190 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament z wyjątkowym widokiem w Budynku Roku 2025
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 90 m2
Cena: 337 500 € /// 3 750 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny apartament z dwiema sypialniami na pierwszej linii morza z widokiem na morze w Białej
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 302.92 m2
Cena: 250 000 € /// 825 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Sklep lub biuro w nowoczesnym kompleksie w Studentskim Gradzie
Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 87.04 m2
Cena: 226 300 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Studio w nowym budynku mieszkalnym przy plaży w Carewie
Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 39.26 m2
Cena: 49 088 € /// 1 250 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku mieszkalnym przy plaży w Carewie
Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 102.47 m2
Cena: 126 088 € /// 1 230 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nieruchomość z jedną sypialnią w nowym budynku mieszkalnym przy plaży w Carewie
Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 66.07 m2
Cena: 87 239 € /// 1 320 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie z jedną sypialnią w nowym budynku mieszkalnym przy plaży w Carewie
Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 73.83 m2
Cena: 97 495 € /// 1 321 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.