Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 15

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Stylowo umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w zamkniętym kompleksie, blisko kolejki gondolowej

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 62.16 m2

Cena: 105 000 € /// 1 689 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesny nowy dom z podwójnym garażem, ogrodem i widokiem na Rodopy

Komatevsko shose / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 326 m2

Cena: 525 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie z udogodnieniami w dzielnicy „Zornica” w Burgas

Zornitsa / Burgas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 105 m2

Cena: 295 000 € /// 2 810 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z panoramicznym widokiem na morze i miasto w dzielnicy Zornica

Zornitsa / Burgas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 118 m2

Cena: 295 000 € /// 2 500 €/m2

Komfortowe apartamenty w Orvessie – pierwszym na świecie budynku zaprojektowanym przez Michela Adama

Al Furjan / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 300 925 - 1 790 880

Ceny za m²: 3 850 - 9 573 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy z dwoma balkonami, w pobliżu parku Pirin

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 61.47 m2

Cena: 76 838 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku obok Parku Rekreacyjno-Kulturalnego w Płowdiwie

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 261.33 m2

Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Imponujące mieszkanie wielopokojowe w luksusowym budynku „Diament 1”

Izgrev / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 308.10 m2

Cena: 1 216 995 € /// 3 950 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przytulne, umeblowane studio w zamkniętym kompleksie, niedaleko parku Pirin

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 42.27 m2

Cena: 52 838 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Komfortowo urządzone studio z widokiem na panoramę w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 42.30 m2

Cena: 71 487 € /// 1 690 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią i widokiem na park w dzielnicy „Trakia”

Trakiya / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 75 m2

Cena: 165 000 € /// 2 200 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne studio w elitarnym kompleksie Aspen Golf Resort, blisko pól golfowych Bansko i Pirin

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 48.64 m2

Cena: 51 000 € /// 1 049 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowy dom z prywatnym podwórkiem, bezpośrednim wejściem z ulicy i widokiem na Górę Witosza

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 240 m2

Cena: 990 000 € ///

Trzypokojowe wille w Panorama Anna-Maria, położone w kurorcie Kariani

Kariani / Kavala / Grecja mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 324 000 - 346 000

Ceny za m²: 3 196 - 3 206 €/m2

Jasne i komfortowe apartamenty w nowym kompleksie 80 m od plaży w Nea Kerdilia

Nea Kerdilia / Kavala / Grecja mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 101 000 - 248 000

Ceny za m²: 2 360 - 2 699 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w pobliżu centrum Pomorie

Pomorie / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 55.18 m2

Cena: 102 083 € /// 1 850 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe mieszkanie z jedną sypialnią 600 m od plaży w Pomorie

Pomorie / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 56.39 m2

Cena: 104 321 € /// 1 850 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w nowym budynku 600 m od plaży w Pomorie

Pomorie / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 33.81 m2

Cena: 62 548 € /// 1 850 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z dwoma tarasami i miejscem parkingowym w garażu podziemnym w kompleksie Kosher

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 129 m2

Cena: 550 000 € /// 4 264 €/m2

Dwupokojowe mieszkanie w Del Oro - kompleks w spokojnej okolicy blisko morza

Nea Kerdilia / Kavala / Grecja mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 121 500 - 205 000

Ceny za m²: 2 295 - 2 504 €/m2

Wille z dwiema i trzema sypialniami w nowym kompleksie 50 m od plaży w Nea Kerdilia

Nea Kerdilia / Kavala / Grecja mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 295 000 - 550 000

Ceny za m²: 3 433 - 4 539 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowocześnie umeblowany apartament z dwiema sypialniami w pobliżu plaży w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 110 m2

Cena: 160 000 € /// 1 455 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe dwupokojowe mieszkanie w budynku na pierwszej linii zabudowy w Pomorie

Pomorie / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 94.65 m2

Cena: 209 900 € /// 2 218 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przytulne studio wśród natury w kompleksie Green Life

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 50 m2

Cena: 72 000 € /// 1 440 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.