Apartamenty dwupokojowe nowe budownictwo w na całym świecie od uznanych firm budowlano-deweloperskich - Strona 34
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartamenty w nowym kompleksie położonym wśród lasu sosnowego, tuż przy plaży Zlatna Ribka
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 73 424 - 560 775 €
Ceny za m²: 1 550 - 1 850 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na morze w miejscowości Byala
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 117.93 m2
Cena: 100 000 € /// 848 €/m2
Luksusowe nieruchomości z widokiem na morze, kilka metrów od plaży w Arcutino
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 81 590 - 520 851 € (bez VAT)
Ceny za m²: 1 318 - 2 478 €/m2 (bez VAT)
Mieszkania na sprzedaż w Fashionz, JVT
Jumeirah Village Triangle / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Standard
Ceny nieruchomości: 327 761 - 485 434 €
Ceny za m²: 3 823 - 5 086 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Komfortowe apartamenty z widokiem na morze w pierwszej linii Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 152 064 - 235 532 €
Ceny za m²: 2 200 - 2 200 €/m2
Apartamenty w nowym butikowym budynku u podnóża Witoszy
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 289 140 - 473 970 € (bez VAT)
Ceny za m²: 3 000 - 3 000 €/m2 (bez VAT)
Mieszkania na sprzedaż w DG1 by DarGlobal, Dubaj
Business Bay / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 753 758 - 1 151 368 €
Ceny za m²: 6 405 - 8 089 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z 1 sypialnią 50 metrów od plaży Butamyata
Sinemorets / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 83.56 m2
Cena: 95 900 € /// 1 148 €/m2
Designerskie apartamenty w The Opus, Business Bay
Business Bay / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 977 116 - 2 930 281 €
Ceny za m²: 11 849 - 12 357 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartamenty w nowym kompleksie z ustawą 16, z basenami mineralnymi
St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 115 312 - 231 696 €
Ceny za m²: 1 741 - 1 901 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane apartamenty w przytulnym kompleksie przy plaży w Świętym Własie
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 131 007 - 181 718 €
Ceny za m²: 1 815 - 1 947 €/m2
Apartamenty w nowym nowoczesnym budynku w pobliżu stacji metra \"Hadji Dimitar\"
Suhata Reka / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 152 920 - 367 420 €
Ceny za m²: 1 968 - 2 185 €/m2
Na sprzedaż budynek mieszkalny w dzielnicy Malinova Dolina
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 106 113 - 208 596 €
Ceny za m²: 1 530 - 1 690 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowoczesne mieszkanie z jedną sypialnią i nowym wyposażeniem w doskonałej lokalizacji w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 56.54 m2
Cena: 105 000 € /// 1 857 €/m2
Komfortowe apartamenty w nowym kompleksie z basenem nad morzem w Achtopolu
Ahtopol / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 78 831 - 271 014 €
Ceny za m²: 1 600 - 2 100 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Doskonałe mieszkanie na pierwszej linii w Shkorpilovtsi
Shkorpilovtsi / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 81 m2
Cena: 105 300 € /// 1 300 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Doskonałe dwupokojowe mieszkanie na pierwszej linii morza w Shkorpilovtsi
Shkorpilovtsi / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 104 m2
Cena: 135 200 € /// 1 300 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Penthouse z jedną sypialnią i panoramicznym tarasem w nadmorskim kompleksie przy plaży
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 189 m2
Cena: 299 000 € /// 1 582 €/m2
Mieszkania na sprzedaż w Pagani Tower, Business Bay
Business Bay / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 1 754 936 - 3 867 719 €
Ceny za m²: 8 647 - 14 636 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Butikowe apartamenty w nowym nowoczesnym budynku w centrum Sofii
Center / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 567 630 € (bez VAT)
Ceny za m²: 4 500 €/m2 (bez VAT)
Nowe apartamenty, biura i sklepy tuż przy stacji metra „Mizia”
Ovcha Kupel 2 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku: Standard
Ceny nieruchomości: 358 290 - 432 900 €
Ceny za m²: 2 300 - 2 300 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie nad morzem w miejscowości Czernomorec
Chernomorets / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 75.35 m2
Cena: 106 000 € /// 1 407 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowo wybudowane apartamenty w nowoczesnym kompleksie przy plaży Rawda
Ravda / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 106 442 - 183 820 €
Ceny za m²: 1 490 - 1 702 €/m2
Mieszkania na sprzedaż w Cavalli Tower, Dubai Marina
Dubai Marina / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Premia
Ceny nieruchomości: 2 765 472 - 6 091 349 €
Ceny za m²: 34 568 - 35 622 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.