Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Bułgaria od najlepszych firm budowlanych - Strona 8

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w kompleksie z basenem obok Action Aquapark Słoneczny Brzeg

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 67 m2

Cena: 74 900 € /// 1 118 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Arcydzieło górujące nad miastem - ultraluksusowy penthouse z panoramą 360°, przy bulwarze „Bulgaria” Blvd.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 311 m2

Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w dogodnej lokalizacji 600 m od plaży w Słonecznym Brzegu

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 70 m2

Cena: 86 000 € /// 1 229 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartamenty jednopokojowe w nowym kompleksie mieszkalnym o nowoczesnej architekturze i spokojnej okolicy w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 79.60 m2

Cena: 218 500 € /// 2 745 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe apartamenty w nowym kompleksie mieszkalnym o nowoczesnej architekturze i spokojnej okolicy w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 112.23 m2

Cena: 274 543 € /// 2 446 €/m2

PROJEKT

Dwupokojowy apartament typu boutique z designerskimi wnętrzami i dziedzińcem w KANSO

Pavlovo / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 144.72 m2

Cena: 480 000 € /// 3 317 €/m2

PROJEKT

Ekskluzywny apartament z jedną sypialnią i designerskimi wnętrzami w KANSO

Pavlovo / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 250 000 € /// 3 472 €/m2

PROJEKT

Przestronny apartament z tarasem widokowym i imponującymi widokami w butikowym budynku w dzielnicy Boyana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 200 m2

Cena: 350 000 € /// 1 750 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem i działką nr 16 w dzielnicy „Bojana”

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 105 m2

Cena: 260 000 € /// 2 476 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne mieszkanie jednopokojowe na sprzedaż z ogródkiem i działką 16

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 105 m2

Cena: 260 000 € /// 2 476 €/m2

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 200 m2

Cena: 350 000 € /// 1 750 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament na pierwszej linii morza w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 93.98 m2

Cena: 234 950 € /// 2 500 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe od strony południowej w nowym, energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 77.78 m2

Cena: 217 500 € /// 2 796 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowym butikowym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 54.63 m2

Cena: 110 000 € /// 2 014 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w budynku bezobsługowym w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 75 m2

Cena: 95 000 € /// 1 267 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w kompleksie z basenem 300 m od plaży Kavatsi

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 43.73 m2

Cena: 57 900 € /// 1 324 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w luksusowym kompleksie na pierwszej linii brzegowej w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 132.97 m2

Cena: 332 425 € /// 2 500 €/m2

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 88.28 m2

Cena: 211 872 € /// 2 400 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe dwupokojowe mieszkanie w energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 139.88 m2

Cena: 420 000 € /// 3 003 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe mieszkanie jednopokojowe w energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 76.31 m2

Cena: 229 167 € /// 3 003 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w pierwszej linii w Nessebarze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 132.97 m2

Cena: 319 128 € /// 2 400 €/m2

Butikowy budynek u podnóża góry Witosza - dzielnica Boyana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 172 072 - 719 504(bez VAT)

Ceny za m²: 2 630 - 2 930 €/m2 (bez VAT)

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe mieszkanie jednopokojowe z miejscem parkingowym w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy "Hristo Smirnenski"

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 76.05 m2

Cena: 154 000 € /// 2 025 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Zupełnie nowy, doskonały apartament z dwiema sypialniami i miejscem parkingowym tuż obok Paradise Center

Hladilnika / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 122.01 m2

Cena: 540 000 € /// 4 426 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.