Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Bułgaria od najlepszych firm budowlanych - Страница 8

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Górę Witosza w kompleksie „Kosher” z garażem

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 125 m2

Cena: 495 000 € /// 3 960 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesny apartament z jedną sypialnią w „Manastirski Livadi”, niedaleko South Park

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 220 000 € /// 3 056 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dom dwukondygnacyjny na osiedlu zamkniętym, w malowniczej okolicy w pobliżu Słonecznego Brzegu

Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 150 m2

Cena: 195 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie "pod klucz" na osiedlu z udogodnieniami w Koszaricy

Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 33.44 m2

Cena: 35 000 € /// 1 047 €/m2

PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią i kominkiem w kompleksie całorocznym

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 63.28 m2

Cena: 99 000 € /// 1 564 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie czteropokojowe w innowacyjnym, energooszczędnym budynku mieszkalnym z instalacją fotowoltaiczną

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 172.35 m2

Cena: 448 110 € /// 2 600 €/m2

PROJEKT

Stylowy apartament z jedną sypialnią w prestiżowym kompleksie Residential Park

Trakiya / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 72.29 m2

Cena: 169 000 € /// 2 338 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Sklep lub biuro w nowym kompleksie w Studentskim Gradzie

Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 62.38 m2

Cena: 162 190 € ///

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z wyjątkowym widokiem w Budynku Roku 2025

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 90 m2

Cena: 337 500 € /// 3 750 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema sypialniami na pierwszej linii morza z widokiem na morze w Białej

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 302.92 m2

Cena: 250 000 € /// 825 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Sklep lub biuro w nowoczesnym kompleksie w Studentskim Gradzie

Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 87.04 m2

Cena: 226 300 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w nowym budynku mieszkalnym przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 39.26 m2

Cena: 49 088 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku mieszkalnym przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 102.47 m2

Cena: 126 088 € /// 1 230 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nieruchomość z jedną sypialnią w nowym budynku mieszkalnym przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 66.07 m2

Cena: 87 239 € /// 1 320 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie z jedną sypialnią w nowym budynku mieszkalnym przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 73.83 m2

Cena: 97 495 € /// 1 321 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Oborishte, tuż przy parku Zaimova

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 186.94 m2

Cena: 600 000 € /// 3 210 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w dzielnicy Oborishte, tuż przy parku Zaimova

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 84.18 m2

Cena: 365 000 € /// 4 336 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z widokiem na morze 50 metrów od plaży w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 90 m2

Cena: 189 000 € /// 2 100 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe mieszkanie z jedną sypialnią i tarasem, blisko plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 65.41 m2

Cena: 81 763 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowym budynku mieszkalnym tuż przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 70.43 m2

Cena: 84 516 € /// 1 200 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie, nowe budownictwo, tuż przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 35.60 m2

Cena: 47 005 € /// 1 320 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament w doskonałej lokalizacji, tuż przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 38.01 m2

Cena: 47 513 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w doskonałej lokalizacji, tuż przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 30.02 m2

Cena: 36 024 € /// 1 200 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio w doskonałym kompleksie nadmorskim w Rawdzie

Ravda / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 45 m2

Cena: 41 500 € /// 922 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.