Oferty na apartamenty dwupokojowe w w Sofia, Bułgaria na sprzedaż - Страница 2

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem w cenie, tuż przy parku w dzielnicy "Gorna Banya"

Gorna Banya / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 73.20 m2

Cena: 218 525 € /// 2 985 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe mieszkanie jednopokojowe w kompleksie mieszkalnym z dużym, bujnie zagospodarowanym ogrodem

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 76.19 m2

Cena: 188 888 € /// 2 479 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe w nowym kompleksie mieszkalnym otoczonym zielenią w Malinova Dolina

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 74.69 m2

Cena: 164 318 € /// 2 200 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w prestiżowym kompleksie Gloria Palace Residence

Gorna Banya / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 91.08 m2

Cena: 250 000 € /// 2 745 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie z dużym tarasem w nowym budynku obok Mostu Lwa

Center / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 110.11 m2

Cena: 290 000 € /// 2 634 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Designerski apartament z jedną sypialnią w kompleksie „Amaya 3”

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 69 m2

Cena: 310 080 € /// 4 494 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe z dużym tarasem w budynku przy ul. 16 w dzielnicy Bojana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 66.09 m2

Cena: 230 000 € /// 3 480 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Designerskie, jednopokojowe mieszkanie na sprzedaż w kompleksie "Amaya 3"

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 63 m2

Cena: 299 980 € /// 4 762 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z ekspozycją południową, miejscem parkingowym i widokiem na Górę Witosza

v.z.Malinova dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 64 m2

Cena: 125 000 € /// 1 953 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe w nowoczesnym budynku w dzielnicy "Drużba 1"

Druzhba 1 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 85.58 m2

Cena: 187 420 € /// 2 190 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w strzeżonym kompleksie na osiedlu. \"Witosza\"

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 75 m2

Cena: 239 000 € /// 3 187 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkalnym z lokalem nr 16 i widokiem na Górę Witosza i okolicę

Poligona / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 94.18 m2

Cena: 244 860 € /// 2 600 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Doskonałe mieszkanie jednopokojowe w nowoczesnym kompleksie tuż przy stacji metra Drużba

Druzhba 2 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 86 m2

Cena: 299 000 € /// 3 477 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z jedną sypialnią w innowacyjnym budynku przy bulwarze „Bulgaria”.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 101 m2

Cena: 500 000 € /// 4 950 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z jedną sypialnią w ekskluzywnym, strzeżonym kompleksie przy Bulwarze „Bulgaria”.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 96 m2

Cena: 440 000 € /// 4 583 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowo umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w RUHouse 2, przy ul. „Cherni Vrah” Blvd.

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 79.59 m2

Cena: 320 000 € /// 4 021 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z jedną sypialnią w RUHouse 2, przy Cherni Vrah Blvd.

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 80.22 m2

Cena: 330 000 € /// 4 114 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w OKINAWA Boutique Residence, obok szosy Simeonovsko

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 77.40 m2

Cena: 207 000 € /// 2 674 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie dwupokojowe z garażem na zamkniętym osiedlu „SoHome Residential Park”

Lozenets / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 124 m2

Cena: 398 000 € /// 3 210 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne mieszkanie jednopokojowe w nowym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 98.64 m2

Cena: 236 738 € /// 2 400 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku mieszkalnym w dzielnicy „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 73.95 m2

Cena: 199 700 € /// 2 700 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie jednopokojowe z miejscem parkingowym w prestiżowym kompleksie Teatralna Park Residence

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 62.41 m2

Cena: 394 420 € /// 6 320 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku mieszkalnym obok NSA

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 73.56 m2

Cena: 195 000 € /// 2 651 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie z systemem Smart Home na osiedlu. \"Bojana\"

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 76.34 m2

Cena: 198 484 € /// 2 600 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.

В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.

Защо двустайните жилища са водещ избор?

Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.