Oferty na apartamenty dwupokojowe w w Bansko, Bułgaria na sprzedaż - Strona 2
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy z balkonem, kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 71.30 m2
Cena: 73 000 € /// 1 024 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Komfortowo urządzony dwupokojowy apartament z balkonem w luksusowym kompleksie uzdrowiskowym w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 96.18 m2
Cena: 127 000 € /// 1 320 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane mieszkanie jednopokojowe z kominkiem w elitarnym kompleksie w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 82.90 m2
Cena: 87 000 € /// 1 049 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Luksusowo umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w elitarnym kompleksie w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 60.34 m2
Cena: 98 000 € /// 1 624 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
W pełni umeblowane mieszkanie jednopokojowe z balkonem w całorocznym kompleksie w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 72.27 m2
Cena: 85 000 € /// 1 176 €/m2
PRAWA
Jednopokojowy apartament z dużym tarasem w luksusowym kompleksie w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 73.89 m2
Cena: 92 363 € /// 1 250 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przytulny apartament z jedną sypialnią, zaledwie kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 78 m2
Cena: 105 000 € /// 1 346 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy z balkonem, zaledwie kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 76.90 m2
Cena: 111 000 € /// 1 443 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy z dwoma balkonami w elitarnym kompleksie Belvedere Holiday Club
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 60.73 m2
Cena: 84 000 € /// 1 383 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronne mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w budynku mieszkalnym z niskimi opłatami eksploatacyjnymi
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 81.76 m2
Cena: 65 000 € /// 795 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 94.60 m2
Cena: 111 000 € /// 1 173 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament z balkonem w nowym luksusowym kompleksie 350 m od ośrodka narciarskiego w Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 64.21 m2
Cena: 86 683 € /// 1 350 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem i niskimi kosztami utrzymania w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 50 m2
Cena: 79 000 € /// 1 580 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament z balkonem, blisko wyciągu narciarskiego w Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 64.52 m2
Cena: 88 880 € /// 1 378 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie bez balkonu, blisko wyciągu narciarskiego w Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 64.52 m2
Cena: 88 880 € /// 1 378 €/m2
PRAWA
Jednopokojowe mieszkanie w nowym budynku Belvedere Holiday Club w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 64.70 m2
Cena: 80 875 € /// 1 250 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie jednopokojowe z balkonem od strony południowej w budynku mieszkalnym bez opłat za utrzymanie w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 64.22 m2
Cena: 89 908 € /// 1 400 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w budynku mieszkalnym bez opłat za utrzymanie, na strzeżonym osiedlu obok wyciągu narciarskiego w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 64.52 m2
Cena: 88 880 € /// 1 378 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie od strony południowej w budynku mieszkalnym bez opłat eksploatacyjnych, blisko wyciągu narciarskiego
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 59.59 m2
Cena: 82 470 € /// 1 384 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Doskonała nieruchomość wakacyjna w Bansko, kilka metrów od wyciągu narciarskiego
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 82.64 m2
Cena: 128 092 € /// 1 550 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny apartament z jedną sypialnią i balkonem w Bansko, kilka metrów od wyciągu narciarskiego
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 81.09 m2
Cena: 125 700 € /// 1 550 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament z balkonem, w stylu angielskim z dziedzińcem w Bansko, kilka metrów od wyciągu narciarskiego
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 67.56 m2
Cena: 104 718 € /// 1 550 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jasny apartament z jedną sypialnią z widokiem na góry Pirin, położony w kompleksie uzdrowiskowym
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 55 m2
Cena: 66 000 € /// 1 200 €/m2
PRAWA
Apartament z dużym tarasem ogrodowym w nowym budynku Belvedere Holiday Club
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 62.38 m2
Cena: 96 793 € /// 1 552 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.