Oferty nieruchomości w Bułgaria na sprzedaż - Страница 18
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowy apartament z widokiem na morze w dzielnicy Sarafovo w Burgas
Sarafovo / Burgas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 250 m2
Cena: 209 000 € /// 836 €/m2
PRAWA
Dwupokojowe mieszkanie nr 17 z miejscem parkingowym w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 101.83 m2
Cena: 212 145 € /// 2 083 €/m2
PRAWA
Apartament jednopokojowy nr 8 z podwórkiem i miejscem parkingowym w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 73.36 m2
Cena: 161 250 € /// 2 198 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Willa z basenem w ekskluzywnym, strzeżonym kompleksie w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 290 m2
Cena: 750 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Luksusowy dom z wodą mineralną w kompleksie SPA w Dobriniszcie
Dobrinishte / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 118.52 m2
Cena: 210 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Centrum biznesowe na Botevgradsko Shose Blvd.
Vrazhdebna / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 1,623 m2
Cena: 4 935 470 € ///
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament z ekspozycją południową, miejscem parkingowym i widokiem na Górę Witosza
v.z.Malinova dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 64 m2
Cena: 125 000 € /// 1 953 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Studio z balkonem w całorocznym kompleksie w Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 37.53 m2
Cena: 55 000 € /// 1 465 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupiętrowy dom z prywatnym podwórkiem i werandą w nowym kompleksie w Płowdiwie
Proslav / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Ekonomiczny
Obszar: 215.45 m2
Cena: 310 000 € ///
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny apartament rodzinny w Royal Garden 2 – renomowanym adresie w Płowdiwie
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 147 m2
Cena: 338 000 € /// 2 299 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Imponujący penthouse z tarasami widokowymi w charakterystycznym budynku w dzielnicy „Manastirski Livadi”
Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 427 m2
Cena: 1 035 000 € /// 2 424 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Elegancka willa z basenem w ogrodzonym kompleksie w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 295 m2
Cena: 650 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy w budynku 100 metrów od Centralnej Plaży w Carewie
Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 33.23 m2
Cena: 44 860 € /// 1 350 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy z miejscem parkingowym 100 metrów od Centralnej Plaży w Carewie
Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 54.33 m2
Cena: 84 062 € /// 1 547 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament wśród lasów sosnowych w ośrodku narciarskim Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa
Obszar: 87 m2
Cena: 69 000 € /// 793 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowy apartament typu maisonette w zamkniętym kompleksie przy plaży Rawda
Ravda / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 108 m2
Cena: 180 000 € /// 1 667 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe, umeblowane mieszkanie z czterema sypialniami, blisko plaży Cacao
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 96.41 m2
Cena: 139 000 € /// 1 442 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane mieszkanie jednopokojowe z kominkiem w elitarnym kompleksie w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 82.90 m2
Cena: 87 000 € /// 1 049 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Luksusowo umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w elitarnym kompleksie w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 60.34 m2
Cena: 98 000 € /// 1 624 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy z werandą w elitarnym kompleksie w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 34 m2
Cena: 70 900 € /// 2 085 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie jednopokojowe w nowoczesnym budynku w dzielnicy "Drużba 1"
Druzhba 1 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 85.58 m2
Cena: 187 420 € /// 2 190 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w strzeżonym kompleksie na osiedlu. \"Witosza\"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 75 m2
Cena: 239 000 € /// 3 187 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkalnym z lokalem nr 16 i widokiem na Górę Witosza i okolicę
Poligona / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 94.18 m2
Cena: 244 860 € /// 2 600 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z doskonałą lokalizacją i funkcjonalnym układem
Lozenets / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 162.89 m2
Cena: 780 000 € /// 4 789 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.