Oferty na apartamenty dwupokojowe w w Bułgaria na sprzedaż - Страница 2

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na popularnym osiedlu niedaleko Słonecznego Brzegu

Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 53.95 m2

Cena: 65 000 € /// 1 205 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Butikowy dwupokojowy apartament na plaży w miejscowości Byala

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 77.11 m2

Cena: 149 150 € /// 1 934 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Doskonały apartament z jedną sypialnią z widokiem na morze, w luksusowym budynku z dodatkami

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 83.33 m2

Cena: 199 000 € /// 2 388 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w kompleksie z basenem obok Action Aquapark Słoneczny Brzeg

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 67 m2

Cena: 74 900 € /// 1 118 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w dogodnej lokalizacji 600 m od plaży w Słonecznym Brzegu

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 70 m2

Cena: 86 000 € /// 1 229 €/m2

PROJEKT

Ekskluzywny apartament z jedną sypialnią i designerskimi wnętrzami w KANSO

Pavlovo / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 250 000 € /// 3 472 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne mieszkanie jednopokojowe na sprzedaż z ogródkiem i działką 16

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 105 m2

Cena: 260 000 € /// 2 476 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament na pierwszej linii morza w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 93.98 m2

Cena: 234 950 € /// 2 500 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe od strony południowej w nowym, energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 77.78 m2

Cena: 217 500 € /// 2 796 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe w kompleksie Twin Park w dzielnicy Hristo Smirnenski

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 60 m2

Cena: 115 000 € /// 1 917 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowym butikowym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 54.63 m2

Cena: 110 000 € /// 2 014 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w budynku bezobsługowym w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 75 m2

Cena: 95 000 € /// 1 267 €/m2

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 88.28 m2

Cena: 211 872 € /// 2 400 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe mieszkanie jednopokojowe w energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 76.31 m2

Cena: 229 167 € /// 3 003 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe mieszkanie jednopokojowe z miejscem parkingowym w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy "Hristo Smirnenski"

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 76.05 m2

Cena: 154 000 € /// 2 025 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie jednopokojowe położone w pobliżu wyciągu narciarskiego w Bansku

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 57 m2

Cena: 80 000 € /// 1 404 €/m2

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 51.67 m2

Cena: 79 000 € /// 1 529 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesny apartament z jedną sypialnią w „Manastirski Livadi”, niedaleko South Park

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 220 000 € /// 3 056 €/m2

PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią i kominkiem w kompleksie całorocznym

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 63.28 m2

Cena: 99 000 € /// 1 564 €/m2

PROJEKT

Stylowy apartament z jedną sypialnią w prestiżowym kompleksie Residential Park

Trakiya / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 72.29 m2

Cena: 169 000 € /// 2 338 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z wyjątkowym widokiem w Budynku Roku 2025

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 90 m2

Cena: 337 500 € /// 3 750 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nieruchomość z jedną sypialnią w nowym budynku mieszkalnym przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 66.07 m2

Cena: 87 239 € /// 1 320 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie z jedną sypialnią w nowym budynku mieszkalnym przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 73.83 m2

Cena: 97 495 € /// 1 321 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w dzielnicy Oborishte, tuż przy parku Zaimova

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 84.18 m2

Cena: 365 000 € /// 4 336 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.

В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.

Защо двустайните жилища са водещ избор?

Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.