Apartament jednopokojowy w kompleksie z basenem obok Action Aquapark Słoneczny Brzeg
Cena:
74 900 € (1 118 €/m2)
*Ceny i dostępność wolnych lokali w projekcie mają charakter orientacyjny. Aby uzyskać aktualne informacje o cenach, prosimy o kontakt!
Nr ref. Numer: LXH-136252 / 260
Lokalizacja: Sunny Beach mapa
Typ budynku/kompleksu: Mieszkaniowy
Obszary mieszkaniowe: 67 m2
Rodzaje nieruchomości w budynku/kompleksie: Apartamenty dwupokojowe
Nr ref. Numer: LXH-136252 / 260
Lokalizacja: Sunny Beach
Typ budynku/kompleksu: Mieszkaniowy
Klasa budynku/kompleksu:
Obszary mieszkaniowe: 67 m2
Lokalizacja
Kompleks jest dogodnie położony w spokojnej dzielnicy mieszkalnej, 800 metrów od plaży, blisko centrum, obok Aquaparku, w odległości spaceru od sklepów, restauracji, kawiarni, banku, szpitala, myjni samochodowej, przedszkola, salonu kosmetycznego, apteki, siłowni i innych udogodnień.
Nieruchomość ma powierzchnię całkowitą 67 mkw. i znajduje się na 7 piętrze z dużym tarasem.
Dystrybucja:
• hol wejściowy/korytarz;
• salon z kuchnią;
• sypialnia;
• łazienka z toaletą;
• taras.
Apartament jest umeblowany z dbałością o szczegóły i w pełni gotowy do zamieszkania lub wynajmu. Posiada przestronny taras, który można zagospodarować i wydzielić jako dodatkowy pokój. Nadaje się zarówno do użytku prywatnego, całorocznego, jak i inwestycyjnego.
Kompleks składa się z 16. budynku z zamkniętym, dobrze utrzymanym terenem, posiada basen z częścią dla dzieci, ochronę, parking i monitoring wideo wewnątrz i na zewnątrz kompleksu.
Czekamy na Państwa zapytanie.
Jeśli chcesz umówić się na obejrzenie interesującej Cię nieruchomości lub odwiedzić jedno z naszych biur, skontaktuj się z nami. Aby umówić się na spotkanie lub oględziny, zadzwoń pod numer telefonu podany w ogłoszeniu lub wyślij zapytanie e-mailem. Nasz konsultant pomoże Ci w ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów i ustali dogodny termin.
Szukasz odpowiedniej nieruchomości dla siebie?
Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach i preferencjach. Nasz zespół przeprowadzi dogłębną analizę rynku, aby zaoferować Ci nieruchomości idealnie odpowiadające Twoim kryteriom. Posiadamy wyjątkowe portfolio wysokiej jakości, ekskluzywnych domów, dostępnych wyłącznie dla naszych klientów. Aby być pierwszym, który otrzyma o nich informacje – skontaktuj się z nami.
Usługi dodatkowe
Jako ceniony klient naszej firmy, będziesz miał przywilej korzystania z usług naszego doświadczonego zespołu prawnego całkowicie bezpłatnie. Ponadto oferujemy kompleksowe rozwiązania, w tym ubezpieczenia nieruchomości, bezpłatne doradztwo finansowe, a także korzystne warunki finansowania. Nasze usługi obejmują również odsprzedaż, wynajem i zarządzanie nieruchomościami. Zapewniamy wysokiej jakości remonty i wyposażenie wnętrz za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm wchodzących w skład naszej grupy kapitałowej i będących naszymi wieloletnimi partnerami.
Lokalizacja na mapie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w budynku bezobsługowym w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 75 m2
Cena: 95 000 € /// 1 267 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w nowym butikowym kompleksie w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 54.63 m2
Cena: 110 000 € /// 2 014 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Słoneczne mieszkanie z jedną sypialnią w centrum Słonecznego Brzegu
Tsentar / Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 45 m2
Cena: 95 000 € /// 2 111 €/m2
Wybierz tę opcję, a powiadomimy Cię e-mailem w przypadku jakichkolwiek zmian statusu oferty, na przykład:
• Zmiana ceny;
• Nieruchomość weszła w ofertę promocyjną;
• Nieruchomość jest zarezerwowana lub sprzedana;
• Inne wiadomości dotyczące nieruchomości.
• Nieruchomość zostaje wycofana ze sprzedaży;
Możesz w każdej chwili z łatwością zrezygnować z subskrypcji powiadomień.• Zmiany warunków oferty;
• Zmiana kwoty inwestycji;
• Przedmiot inwestycji został w całości zrealizowany;
• Oferta wygasła.
Jeśli w przyszłości zdecydujesz, że nie chcesz już otrzymywać tej oferty, możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji.
Aby otrzymać całkowicie poprawne informacje na temat wolnych nieruchomości dostępnych na sprzedaż w ramach projektu oraz ich aktualnych cen, prosimy o kontakt z naszym biurem, korzystając z podanych danych kontaktowych.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze cenniki były zawsze aktualne i poprawne, jednakże ze względu na dużą liczbę nowych projektów w naszym katalogu oraz dużą dynamikę sprzedaży, często jest to niemożliwe.
Dziękujemy za zrozumienie!

...Jako sprawdzony specjalista, Stonehard PREMIER zajmuje się pozycjonowaniem rynkowym i sprzedażą licznych nowych projektów budowlanych, których realizację powierzyły nam wiodące przedsiębiorstwa w Bułgarii i za granicą...