Nowoczesne mieszkanie jednopokojowe z ogródkiem od strony południowej na ogrodzonym osiedlu w dzielnicy „Witosza”
Cena:
540 000 € (6 353 €/m2)
*Ceny i dostępność wolnych lokali w projekcie mają charakter orientacyjny. Aby uzyskać aktualne informacje o cenach, prosimy o kontakt!
Nr ref. Numer: SOF-139955 / 4975
Lokalizacja: Vitosha / Sofia mapa
Typ budynku/kompleksu: Mieszkaniowy
Obszary mieszkaniowe: 85 m2
Rodzaje nieruchomości w budynku/kompleksie: Apartamenty dwupokojowe
Nr ref. Numer: SOF-139955 / 4975
Lokalizacja: Vitosha / Sofia
Typ budynku/kompleksu: Mieszkaniowy
Klasa budynku/kompleksu:
Obszary mieszkaniowe: 85 m2
Lokalizacja ta zapewnia szybki dostęp do bulwaru Simeonovsko Shose, obwodnicy i śródmieścia, a także dogodny dojazd do prywatnych szkół, przedszkoli, sklepów, restauracji i wszystkich niezbędnych udogodnień zapewniających wygodne codzienne życie.
Mieszkanie znajduje się na parterze i jest skierowane na stronę południową, co zapewnia dużo naturalnego światła i przytulną atmosferę przez cały dzień.
Apartament zachwyca nowoczesnym wnętrzem, jasną kolorystyką, funkcjonalnym układem i przestronnym terenem zewnętrznym z tarasem, który w naturalny sposób stanowi kontynuację przestrzeni mieszkalnej.
Dystrybucja:
• hol wejściowy;
• przestronny salon z aneksem kuchennym i jadalnią;
• magazyn;
• sypialnia;
• łazienka z toaletą;
• dziedziniec południowy z tarasem o powierzchni ok. 15 mkw.
Nieruchomość oferowana jest w nowoczesnym stylu, umeblowana i wyposażona we wszystko, co niezbędne do zamieszkania.
Wnętrze zaprojektowano w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem ciepłych, naturalnych barw, funkcjonalnych mebli i dbałością o szczegóły, co tworzy poczucie komfortu i spokoju.
Kompleks oferuje bezpieczne i zadbane otoczenie z kontrolowanym dostępem i zagospodarowanymi terenami wspólnymi.
Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe za dodatkową opłatą 40 000 euro / 78 233,2 BGN.
Nieruchomość stanowi doskonały wybór zarówno do użytku osobistego, jak i jako inwestycja z potencjałem wynajmu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic południowej Sofii.
Czekamy na Państwa zapytanie.
Jeśli chcesz umówić się na obejrzenie interesującej Cię nieruchomości lub odwiedzić jedno z naszych biur, skontaktuj się z nami. Aby umówić się na spotkanie lub oględziny, zadzwoń pod numer telefonu podany w ogłoszeniu lub wyślij zapytanie e-mailem. Nasz konsultant pomoże Ci w ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów i ustali dogodny termin.
Szukasz odpowiedniej nieruchomości dla siebie?
Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach i preferencjach. Nasz zespół przeprowadzi dogłębną analizę rynku, aby zaoferować Ci nieruchomości idealnie odpowiadające Twoim kryteriom. Posiadamy wyjątkowe portfolio wysokiej jakości, ekskluzywnych domów, dostępnych wyłącznie dla naszych klientów. Aby być pierwszym, który otrzyma o nich informacje – skontaktuj się z nami.
Usługi dodatkowe
Jako ceniony klient naszej firmy, będziesz miał przywilej korzystania z usług naszego doświadczonego zespołu prawnego całkowicie bezpłatnie. Ponadto oferujemy kompleksowe rozwiązania, w tym ubezpieczenia nieruchomości, bezpłatne doradztwo finansowe, a także korzystne warunki finansowania. Nasze usługi obejmują również odsprzedaż, wynajem i zarządzanie nieruchomościami. Zapewniamy wysokiej jakości remonty i wyposażenie wnętrz za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm wchodzących w skład naszej grupy kapitałowej i będących naszymi wieloletnimi partnerami.
Lokalizacja na mapie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament z wyjątkowym widokiem w Budynku Roku 2025
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 90 m2
Cena: 337 500 € /// 3 750 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w dzielnicy Oborishte, tuż przy parku Zaimova
Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 84.18 m2
Cena: 365 000 € /// 4 336 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w wykończonym pod klucz, butikowym budynku z pozwoleniem na budowę wydanym 16 czerwca w dzielnicy Krastova Vada
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 76.78 m2
Cena: 268 730 € /// 3 500 €/m2
Wybierz tę opcję, a powiadomimy Cię e-mailem w przypadku jakichkolwiek zmian statusu oferty, na przykład:
• Zmiana ceny;
• Nieruchomość weszła w ofertę promocyjną;
• Nieruchomość jest zarezerwowana lub sprzedana;
• Inne wiadomości dotyczące nieruchomości.
• Nieruchomość zostaje wycofana ze sprzedaży;
Możesz w każdej chwili z łatwością zrezygnować z subskrypcji powiadomień.• Zmiany warunków oferty;
• Zmiana kwoty inwestycji;
• Przedmiot inwestycji został w całości zrealizowany;
• Oferta wygasła.
Jeśli w przyszłości zdecydujesz, że nie chcesz już otrzymywać tej oferty, możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji.
Aby otrzymać całkowicie poprawne informacje na temat wolnych nieruchomości dostępnych na sprzedaż w ramach projektu oraz ich aktualnych cen, prosimy o kontakt z naszym biurem, korzystając z podanych danych kontaktowych.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze cenniki były zawsze aktualne i poprawne, jednakże ze względu na dużą liczbę nowych projektów w naszym katalogu oraz dużą dynamikę sprzedaży, często jest to niemożliwe.
Dziękujemy za zrozumienie!

...Jako sprawdzony specjalista, Stonehard PREMIER zajmuje się pozycjonowaniem rynkowym i sprzedażą licznych nowych projektów budowlanych, których realizację powierzyły nam wiodące przedsiębiorstwa w Bułgarii i za granicą...