NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne mieszkanie jednopokojowe na sprzedaż z ogródkiem i działką 16

Cena:

260 000 (2 476 €/m2)

*Ceny i dostępność wolnych lokali w projekcie mają charakter orientacyjny. Aby uzyskać aktualne informacje o cenach, prosimy o kontakt!

Nr ref. Numer: Kbs 140081 / 3830

Lokalizacja: Boyana / Sofia mapa

Typ budynku/kompleksu: Mieszkaniowy

Obszary mieszkaniowe: 105 m2

Rodzaje nieruchomości w budynku/kompleksie: Apartamenty dwupokojowe

Nr ref. Numer: Kbs 140081 / 3830

Lokalizacja: Boyana / Sofia

Typ budynku/kompleksu: Mieszkaniowy

Klasa budynku/kompleksu:  

Obszary mieszkaniowe: 105 m2

Opis projektu
Prezentujemy Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie z możliwością przebudowy na trzypokojowe, położone w jednej z najbardziej preferowanych i zielonych części okolicy, pośród spokoju, świeżego powietrza i pięknego otoczenia przyrody.

Nieruchomość znajduje się na trzecim z czterech pięter w kameralnym budynku ACT 16. Dzięki podniesieniu terenu, apartament posiada własne patio od strony południowej, co stwarza wrażenie mieszkania w domu, w połączeniu z udogodnieniami nowoczesnego budynku mieszkalnego.

Całkowita powierzchnia nieruchomości wynosi 105,16 m kw., z czego 14,20 m kw. stanowi własne podwórko.

Dystrybucja:
• hol wejściowy;
• przestronny salon z kuchnią i jadalnią;
• sypialnia;
• łazienka z toaletą;
• ogród skierowany na stronę południową.

Dla wygody przyszłych właścicieli przygotowano przykładowy schemat dystrybucji.

Mieszkanie oferowane jest z gładzią i tynkiem, co pozwala na wykończenie i urządzenie go w całości według gustu i koncepcji nowego właściciela.

Budynek wyposażony jest w wysokiej klasy materiały i nowoczesne rozwiązania techniczne:
• konstrukcja żelbetowa monolityczna z pustaków Porotherm firmy Wienerberger;
• Okna PCV 6-komorowe z pakietem potrójnym;
• Winda Orona;
• drzwi wejściowe pancerne Solid 55;
• luksusowo umeblowane części wspólne;
• ograniczony dostęp i monitoring wideo;
• ogrzewanie gazowe i przygotowane przyłącza do klimatyzacji;
• zagospodarowane tereny wspólne z automatycznym systemem nawadniania.

W budynku znajduje się niewielka liczba mieszkań, co gwarantuje mieszkańcom większy komfort, spokój i prywatność.

Istnieje możliwość zakupu garażu podziemnego za dodatkową opłatą.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia wizyty.
Kontakty do naszego biura
Kontakty do naszego biura

Lokalizacja na mapie

PRZYBLIŻONA LOKALIZACJA
Wyślij zapytanie, aby uzyskać więcej informacji
Kontakty do naszego biura
Twoje imię*
Twój e-mail*
Twój telefon*

„Stonehard Marketing” Ltd. chroni Twoje dane osobowe i stosuje Politykę Prywatności firmy, zgodnie z wymogami Rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W następnym kroku będziesz mógł wyrazić zgodę lub sprzeciw na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dokonaj wyboru w wiadomości e-mail, którą wyślemy do Ciebie po otrzymaniu zapytania.

PROJEKT

Ekskluzywny apartament z jedną sypialnią i designerskimi wnętrzami w KANSO

Pavlovo / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 250 000 € /// 3 472 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe mieszkanie jednopokojowe w energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 76.31 m2

Cena: 229 167 € /// 3 003 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe od strony południowej w nowym, energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 77.78 m2

Cena: 217 500 € /// 2 796 €/m2

...Jako sprawdzony specjalista, Stonehard PREMIER zajmuje się pozycjonowaniem rynkowym i sprzedażą licznych nowych projektów budowlanych, których realizację powierzyły nam wiodące przedsiębiorstwa w Bułgarii i za granicą...

Wybierz tę opcję, a powiadomimy Cię e-mailem w przypadku jakichkolwiek zmian statusu oferty, na przykład:

• Zmiana ceny;

• Nieruchomość weszła w ofertę promocyjną;

• Nieruchomość jest zarezerwowana lub sprzedana;

• Inne wiadomości dotyczące nieruchomości.

• Nieruchomość zostaje wycofana ze sprzedaży;

Możesz w każdej chwili z łatwością zrezygnować z subskrypcji powiadomień.
Powierzchnię nieruchomości w Dubaju / ZEA oblicza się w stopach kwadratowych. Wszystkie powierzchnie podane w tej ofercie są automatycznie przeliczane na metry kwadratowe według wzoru 1 m2 = 10,7639 stóp kwadratowych.
Wynajmujący płaci za prąd, wodę, ogrzewanie/chłodzenie, internet, telewizję kablową i wywóz odpadów stałych.
Pierwotna cena nieruchomości podana jest w lokalnej walucie, dirhamie (AED). Cena podana w walucie innej niż dirham ma charakter orientacyjny i jest przeliczana automatycznie na podstawie kursu krzyżowego, który aktualizujemy 4 razy dziennie. Dlatego też cena podawana w innej walucie niż dirham (AED) podlega ciągłym wahaniom, choć w niewielkich granicach.
Ceny mają charakter orientacyjny. Aby uzyskać dokładną kalkulację ceny i ofertę, prosimy o kontakt z odpowiedzialnym konsultantem!
Wybierz tę opcję, a zaczniesz otrzymywać nowe oferty o podobnym przedmiocie inwestycyjnym i zlokalizowane w tym samym obszarze.